Wywiad ze Stingiem i kolędy zespołu Pectus, czyli święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 17.12.2019
196

Wywiad ze Stingiem i kolędy zespołu Pectus, czyli święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje

Na nadchodzące Boże Narodzenie zespół Radia Złote Przeboje przygotował specjalne propozycje dla słuchaczy. Rozgłośnia będzie im towarzyszyć z kolędami podczas wigilii, a w kolejnych dniach zaprosi m.in. do wspólnego śpiewania z zespołem Pectus oraz powrotu do czasów premiery najbardziej znanych świątecznych przebojów. W drugim dniu świąt na antenie pojawi się wyjątkowa rozmowa Tomasza Brhela ze Stingiem, w której artysta opowie, jak wyglądało Boże Narodzenie w jego rodzinnym domu i czy dziś ma czas, żeby je spokojnie obchodzić.

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie już tradycyjnie „Wieczór kolęd”, nadawany we wtorek, 24 grudnia – w wigilię aż do północy. Już od godz. 15:00 słuchacze stacji będą mogli przygotowywać i jeść wigilijną kolację przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd.

W środę, 25 grudnia zespół rozgłośni zaprosi wszystkich na audycję, w której o swoich świętach opowiedzą bracia Szczepanikowie, czyli zespół Pectus. Bracia zaśpiewają też kolędy w wersji akustycznej, specjalnie dla słuchaczy Radia Złote Przeboje. „Kolędowanie z Pectusami”, prowadzone przez Piotra Jaworskiego, będzie na antenie od 10:00 do 14:00.

A tuż po nim historie nieprawdopodobnych zdarzeń, cudów i sytuacji, które mogły wydarzyć się tylko w niezwykłym świątecznym czasie, opowie Jerzy Telesiński w audycji „Cudowne święta”, nadawanej do godz. 18:00. Wieczorem w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia (od 18:00 do 22:00) słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli przenieść się w czasie do lat, w których na listach przebojów debiutowały piosenki „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”. Czym żyliśmy w Polsce i na świecie w grudniowe wieczory lat 80. czy 90.? – o tym wszystkim przypomni Tomasz Brhel.

Kto wymyślił renifera Rudolfa i po co? – w audycji „Święta na sprzedaż”, nadawanej w drugi dzień świąt – czwartek od 10:00 do 14:00 Jerzy Telesiński postara się wyjaśnić, ile w świętach jest prawdziwego ducha, a ile sprytnie przemyślanych zabiegów marketingowych. Słuchacze Radia Złote Przeboje dowiedzą się też, jak wyglądały święta Bożego Narodzenia w rodzinnym domu Stinga i czy on sam ma dziś czas, żeby je spokojnie obchodzić. Ekskluzywny wywiad z artystą przeprowadził Tomasz Brhel. „Zimowa opowieść, czyli Sting w Radiu Złote Przeboje” pojawi się na antenie 26 grudnia w godz. 14:00 – 18:00. Rozgłośnia zakończy świąteczny czas audycją Tomasza Florkiewicza, w której polscy złoci medaliści opowiedzą o swoich świątecznych wspomnieniach. Programu „Święta na złoto” z udziałem m.in. Otylii Jędrzejczak i Roberta Korzeniowskiego, będzie można słuchać od 18:00 do 22:00.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Bożego Narodzenia wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.ploraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...