Wystartowało RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki

Informacja Prasowa - 14.05.2024
283

Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.

W poniedziałek 13 maja zaczęło emisję nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.

Uruchomiona w poniedziałek 13 maja emisja programu RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki ma charakter testowy. W docelowym programie, który zostanie uruchomiony w najbliższych tygodniach, znajdą się lokalne serwisy informacyjne przygotowywane przez tomaszowską redakcję rozgłośni, przedpołudniowe pasmo „Byle do Obiadu” z newsami i ciekawostkami dotyczącymi miasta i regionu i lokalny magazyn reporterski.

Na antenie już teraz słuchać można uwielbianych przez słuchaczy w całej Polsce programów, takich jak poranne „Wstawaj, nie udawaj” czy kultowa lista „HOP BĘC”. RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki, podobnie jak inne stacje nadające pod tą marką, gra w formacie CHR (Contemporary Hits Radio) współczesne, dynamiczne przeboje.

Uruchomione w Tomaszowie radio RMF MAXX jest 23. stacją lokalną nadającą pod tą marką. Obecnie sieć nadaje z 41 miast i miejscowości w całej Polsce. Skupia każdego tygodnia 6,3 mln słuchaczy i jest pod tym względem 4. największą stacją radiową w kraju.

Comments

comments

283
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...