Wystartował GSMA Mobile World Congress. Polskę reprezentuje ekipa Havas Media Group

Redakcja PR - 27.02.2017
30

W Barcelonie trwa GSMA Mobile World Congress

Barcelona na kilka dni staje się światową stolicą technologii. Wszystko za sprawą GSMA Mobile World Congress – event trwa od 27 lutego do 2 marca. Z Polski w konferencji uczestniczą m.in przedstawiciele Havas Media Group. 

Zgromadzeni na konferencji uczestnicy będą dyskutować o najnowszych trendach w branży technologii i mobile, w podziale na bloki: internet of things (IoT), content&media, IV rewolucja przemysłowa, platformy i sieci społecznościowe czy polityka rządów państwowych. Partnerami medialnymi konferencji są m.in: LinkedIn, CNBC, „Financial Times” czy „The Wall Streat Journal”.

Wybrane sesje i panele dyskusyjne będą poświęcone m.in: wykorzystaniu czatbotów, sztucznej inteligencji czy narzędziom IoT. Z Polski na wydrzenie wybrali się przedstawiciele agencji Havas Media Group – Dominik Komar, Tomasz Szulkowski oraz Bartosz Sikora. Ich relację można śledzić na profilu agencji na Instagramie.

Oprócz potężnej dawki wiedzy teoretycznej, na uczestników konferencji czeka ponad 2200 wystawców z prawie 200 krajów – będą prezentowali najlepsze technologie i sprzęt. Nie zabraknie takze atrakcji dla młodszych fanów – obok konferencji, młodzież w wieku 10-16 lat będzie mogła wziąć udział w Youth Mobile Festival.

Gośćmi konferencji będą przedstawiciele czołowych marek technologicznych, telekomunikacyjnych i nowych mediów, takich jak Orange, Nokia, Huawei czy Netflix.

Więcej informacji znajduje się na stronie konferencji.

 

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...