Wystarowała IX edycja ESKA Summer City

Informacja Prasowa - 05.07.2019
147

Wystarowała IX edycja ESKA Summer City

W tegorocznym ESKA Summer City słuchacze Radia ESKA mają szansę wygrać gotówkę na wakacje. W ramach akcji reporterzy stacji poszukują najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu a 14 patroli ESKA Summer City wyrusza w Polskę, by odwiedzić podczas wakacji kilkadziesiąt miast.Partnerami ESKA Summer City 2019 są: TAURON, właściciel platformy mojtauron.pl, oraz operator sieci Play.

W tym roku Radio ESKA pomaga słuchaczom sfinansować część wakacyjnych atrakcji. W ramach ESKA Summer City na antenie radia odbywa się konkurs, w którym aż trzy osoby każdego dnia wygrywają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać poprzez stronę Summercity.eska.pl swoje najbardziej szalone zdjęcie z wakacji. Konkurs trwa od2 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie, weekendy i święta.

ESKA Summer City to także sposób na poznanie ciekawych miejsc oraz sposobów spędzania wolnego czasu. Ekipy Eski odwiedzą kilkadziesiąt miast, pojawiając się tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i ekscytującego. Reporterzy będą poszukiwać najróżniejszych pomysłów na wakacje – od leniwego wylegiwania się na plaży po ekstremalne skoki ze spadochronem.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...