„Wysokie Obcasy” z wyjątkowym kalendarzem Marty Frej

Informacja Prasowa - 15.12.2017
211

„Wysokie Obcasy” z wyjątkowym kalendarzem Marty Frej

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia br. specjalnie dla czytelniczek „Wysokich Obcasów” ukaże się kalendarz na 2018 rok z ilustracjami Marty Frej.

Okładka kalendarza jest inspirowana setną rocznicą przyznania Polkom praw wyborczych, a motywem przewodnim obrazków ilustrujących poszczególne miesiące jest hasło „Wysokich Obcasów” – „Kobiety wiedzą, co robią”.

Marta Frej jest malarką, ilustratorką, animatorką kulturalną, prezeską fundacji Kulturoholizm. Skończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, w 2015 roku została laureatką Okularów Równości przyznawanych przez Fundację im. Izabeli Jarugi-Nowackiej.

Tematem okładkowym „Wysokich Obcasów” będzie „pornozemsta” – Urszula Jabłońska w poruszającym reportażu opowie o kobietach, które są szantażowane i zastraszane przez byłych partnerów. Oprócz tego w wydaniu pojawi się rozmowa z Dagny Thurmann-Moe – autorką książki „Kolorowa rewolucja”, o tym jak ważne w codziennym życiu są kolory i jak działają na ludzi. W kolejnej odsłonie cyklu szkoły gotowania Basia Starecka pokaże, jak w wyjątkowy sposób wykorzystać przyprawę piernikową.

Cena „Gazety Wyborczej”, z którą ukazują się w sobotę „Wysokie Obcasy”, wyniesie tego dnia 4,99 zł.

Wydanie „Wysokich Obcasów” z kalendarzem będzie promowane w telewizji (TVN, kanały tematyczne), w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, media społecznościowe) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki). Działania reklamowe przygotowały Działy marketingu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”.

Spot telewizyjny można pobrać i obejrzeć tutaj.

Comments

comments

211
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...