„Wysokie Obcasy” wspierają Kongres Kobiet

Informacja Prasowa - 15.06.2018
103

"Wysokie Obcasy" wspierają Kongres Kobiet

W dniach 16-17 czerwca br. w Łodzi odbędzie się X Ogólnopolski Kongres Kobiet, który wspierają redakcje „Wysokich Obcasów” i Wysokieobcasy.pl. Podczas weekendowego wydarzenia będzie można się z nimi spotkać w specjalnej strefie „Wysokich Obcasów” i strefie medialnej. Dodatkowo, na Wysokieobcasy.pl pojawi się multimedialna relacja na żywo z Kongresu Kobiet, a sobotnie wydanie „Wysokich Obcasów” będzie gazetą na kongres, prezentującą m.in. 20 praw do odzyskania, czyli listę rzeczy, które kobietom w Polsce po prostu się należą.

Już w najbliższy weekend w łódzkiej Hali Expo w czasie Kongresu Kobiet dostępne będą dwa miejsca związane z marką „Wysokie Obcasy”. Pierwsza z nich to strefa „Wysokich Obcasów” z leżakami i gadżetami, przyjazna czytelniczkom i czytaniu, zaś druga – strefa medialna to miejsce pracy 3 dziennikarek: Joanny Wróżyńskiej, Katarzyny Seiler i Blanki Rogowskiej, które stamtąd będą wydawać stronę Wysokieobcasy.pl i obsługiwać redakcyjnie Kongres Kobiet.

 

Dzięki nim w serwisie Wysokieobcasy.pl będzie prowadzona relacja na żywo agregująca filmy, zdjęcia, informacje o najciekawszych wydarzeniach kongresu, cytaty panelistek i krótkie rozmowy. Przez dwa dni relacja będzie szczególnie eksponowana na głównej stronie serwisu oraz na profilach „Wysokich Obcasów” w mediach społecznościowych.
Dodatkowo, na Wysokieobcasy.pl będą się pojawiały teksty dotyczące wybranych, interesujących części Kongresu Kobiet wraz z podsumowaniem wydarzenia oraz materiały foto i wideo – m.in. mini-wywiady z najważniejszymi bohaterkami powiązanymi z kongresem i materiały związane ze 100-leciem przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych.

 

Natomiast na łamach sobotnich „Wysokich Obcasów”, które zostały przygotowane jako gazeta na Kongres Kobiet, ukażą się m.in.: wstępniaki Aleksandry Klich, redaktorki naczelnej tytułu oraz Doroty Warakomskiej, rozmowa z Joanną Scheuring-Wielgus w ramach Kursu Skutecznego Działania, a także lista 20 praw do odzyskania, dzięki której redakcja upomina się o 20 rzeczy przynależnych kobietom w Polsce. Listę promować będą memy Marty Frej oraz specjalny redakcyjny materiał wideo.
Dodatkowo w „Magazynie Świątecznym” „Gazety Wyborczej” pojawi się rozmowa Magdaleny Środy z Agnieszką Holland.

 

Więcej informacji na temat X Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet można znaleźć na https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/ oraz Wysokieobcasy.pl.

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...