„Wysokie Obcasy” są pełnoletnie

Redakcja PR - 18.04.2017
156

W kwietniu tygodnik "Wysokie Obcasy" skończył 18 lat

W kwietniu tygodnik „Wysokie Obcasy” skończył 18 lat. Wydanie, które ukazało się w sobotę, 15 kwietnia br., było wydaniem jubileuszowym. Jego tematem przewodnim było dorastanie i dojrzałość. Z okazji urodzin „Wysokie Obcasy” przygotowały również specjalny prezent dla czytelniczek – do poniedziałku, 24 kwietnia br. włącznie mogą bez ograniczeń czytać wszystkie treści znajdujące się w serwisie Wysokieobcasy.pl.

 

 

z21639413Q

 

 

– Nie bójmy się i bądźmy otwarte, otwarci na to, co nadchodzi. Tego życzę 18-latkom, tego życzę nam wszystkim – byśmy szli w przyszłość z poczuciem, które towarzyszy odkrywcom, aktywistom, artystom, zakochanym – pisze we wstępniaku redaktorka naczelna Paulina Reiter.

Z okazji urodzin redakcja zaprosiła do siebie czytelniczki, które również kończą 18 lat. Przez jeden dzień obserwowały, jak powstaje tygodnik i pomagały redagować artykuły do serwisu Wysokieobcasy.pl. W jubileuszowym wydaniu redakcja publikuje również listy, które przesłały do redakcji. Powstała z nich opowieść o tym, co myślą i co czują współczesne nastolatki.

Redakcja pisze także o założycielkach incjatywy #MamyGłos – licealistkach, które prowadzą warsztaty z przedsiębiorczości, organizują konsultacje z psycholożką i wydały feministyczną kolorowankę. – Co możemy robić dla feminizmu w Polsce? Możemy głośno mówić młodym dziewczynom: „Dacie radę”. I to robimy – mówią w wywiadzie.

W wydaniu Małgorzata Liszyk-Kozłowska psychoterapeutka z Pracowni Rozwoju Osobistego MALIKO mówi o tym czym różni się dojrzałość od dorosłości oraz jak ocenić, czy ktoś jest dojrzały.

Comments

comments

156
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...