„Wysokie Obcasy” ogłaszają, że „Światem rządzą kobiety”

Informacja Prasowa - 10.01.2017
257

Od dziś w sprzedaży specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” zatytułowane „Światem rządzą kobiety”

Mimo że świat przeżywa regres, są rzeczy, których się cofnąć nie da. Jest siła, której się nie da zahamować – siła kobiet – piszą we wstępie Paulina Reiter i Ewa Wieczorek, redaktorki naczelne „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra”. 

W magazynie czytelnicy znajdą historie 25 najważniejszych kobiet 2016 roku. Redakcja pisze, skąd pochodzą, jak znalazły się tam, gdzie są teraz, co musiały poświęcić, co daje im siłę i jakie są ich słabości. Czytelnicy poznają historie m.in. Michelle Obamy, która być może za cztery lata będzie idealną kandydatką na najważniejszą prezydentkę świata, Yuriko Koike – nowej burmistrzyni Tokio, Christine Lagarde – głównej finansistki Europy, Theresy May – premier Wielkiej, choć już nie unijnej, Brytanii czy Kathy Niakan, która zajmuje się genetycznym modyfikowaniem ludzkich embrionów.

Poszukajcie silnych kobiet, aby się z nimi zaprzyjaźnić, uczyć się od nich, współpracować z nimi, wspierać je, by dać się oświecić – mówiła Madonna po odebraniu tytułu Kobiety Roku 2016 magazynu „Billboard”. Redakcja „Wysokich Obcasów” odpowiada: – Znajdziecie je u nas. 

Magazyn „Światem rządzą kobiety” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer kosztuje 9,99 zł i zawiera 140 stron w formacie 205×270 mm.

Wydanie jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wyborcza.pl). Działania reklamowe przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Światem rządzą kobiety

Zobacz też:

„DF. Magazyn Reporterów” – specjalne wydanie ze zbiorem najlepszych reportaży i wywiadów w 2016 r.

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...