Wyróżnienie “Śmiały gracz” dla agencji Mint Media w Raporcie Agencji Marketing Services i Digital 2023

Informacja Prasowa - 26.06.2023
124

Otrzymanie tytułu „Śmiały gracz” jest ważnym krokiem w rozwoju firmy

Wyróżnia ich świeże podejście do marketingu, otwartość na zmiany i nieszablonowa obsługa klientów. Mint Media otrzymała tytuł “Śmiały gracz” w tegorocznym Raporcie Agencji Marketing Services i Digital 2023 publikowanym przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska”.

Mint Media to agencja marketingowa, która od 14 lat oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. W bardzo trudnym dla wielu firm okresie wychodzenia z pandemii koronawirusa oraz dobie rosnącej inflacji, otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia potwierdza, że firma jest z klientami na dobre i na złe.

Jest to bardzo miłe wyróżnienie, bo przyznane przez klientów, z którymi pracujemy. Na pewno mobilizuje ono do jeszcze cięższej i efektywniejszej pracy. Z tego miejsca, dziękuję naszym klientom, że dają nam szanse, na realizacje ciekawych biznesowych case’ów, dzięki którym jesteśmy tu, gdzie jesteśmy” zaznacza świeżo po odebraniu nagrody Paweł Karaś — CEO Mint Media. Wszystko, co robią jest odpowiedzią na potrzeby klientów oraz z myślą o ich korzyściach. Opracowany przez Kantar raport został przygotowany na podstawie badania przeprowadzonego metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviews), pozwalającej na monitorowanie satysfakcji konsumentów korzystających z usług agencji.

Sukces ten jest zasługą ciężkiej pracy całego zespołu, który od 2009 roku nie przestaje się rozwijać i dostosowywać swoich rozwiązań do stale zmieniających się potrzeb rynku. Agencja zaczynała od realizacji kampanii i aplikacji w mediach społecznościowych, a z czasem poszła mocniej w komunikację i content, niekiedy wychodząc nawet poza ramy digital. Mint Media wyznacza sobie ambitne cele, na co wskazuje Paweł Karaś: „Idziemy w kierunku technologii. Naszym najnowszym rozwiązaniem jest tzw. system obsługi customer care, czyli platforma integrująca w jednym miejscu wszelkie punkty kontaktu firma-klient i wspierająca w prowadzeniu całej obsługi we wszystkich kanałach”.

W swojej pracy agencja kieruje się świeżym i nowoczesnym podejściem, które zawsze jest skoncentrowane na celach biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale przekładają oczekiwania na skuteczne działania marketingowe i monitorują satysfakcję klientów. W rankingu MMP za 2021 rok uzyskała wysokie noty – nie ustępując najlepszym.

Jaka jest recepta na sukces? Stały, solidny i mądry zespół specjalistów, wspaniali i otwarci na nowe pomysły Klienci oraz ambitne i pozytywne projekty, które pozwalają sięgać po więcej. Planując przyszłość, agencja wskazuje dalsze inwestycje w innowacyjne rozwiązania. Stanowi to odpowiedź na wyzwania stawiane przez coraz bardziej wszechobecną automatyzację procesów oraz wykorzystywanie rosnącego potencjału sztucznej inteligencji w różnych przestrzeniach.

Otrzymanie tytułu „Śmiały gracz” jest ważnym krokiem w rozwoju firmy i potwierdzeniem, że zespół kieruje się skuteczną strategią biznesową.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...