Wypożyczalnia Choinek Volvo

Jerzy Ciszewski - 17.12.2018
134

Wypożyczalnia Choinek Volvo

Na fantastyczny pomysł wpadła producent samochodów Volvo aby zamiast kupować choinkę od ulicznego sprzedawcy, wypożyczyć świąteczne drzewko, które jest w doniczce i po świtach ją zwrócić. Wielkie gratulacje za ten pomysł !!!
… ale oddajmy głos organizatorom
———————————————————————————————————————

<em>Witamy w Wypożyczalni Choinek Volvo

Co roku na święta wycinanych jest w Polsce ponad 6 mln choinek. Wszystko po to, aby tylko na kilka chwil przyozdobić wnętrza naszych domów. W Volvo wierzymy jednak w długofalowe rozwiązania i zrównoważony rozwój. Przed podjęciem każdej decyzji zastanawiamy się, jak wpłynie ona na środowisko i życie człowieka.

Dlatego w tym roku już po raz drugi ruszamy z wypożyczalnią żywych choinek w doniczkach. W całej Polsce na swoich opiekunów będzie czekało aż 500 drzewek. Jest wiele powodów, dla których wypożyczenie choinki jest lepsze niż kupowanie ściętego drzewka. Przede wszystkim działasz w zgodzie z naturą. Do domu dostajesz drzewko zadbane i ukorzenione, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Tradycja żywej choinki trwa, a Ty możesz cieszyć się pięknym i pachnącym drzewkiem. Po świętach natomiast choinka trafia z powrotem do szkółki leśnej, gdzie może dalej rosnąć i produkować tlen. To jednak nie wszystko. W Volvo wierzymy w długofalowe rozwiązania, dlatego oprócz Twojego drzewka za każdą choinkę, która wróci do lasu, posadzimy 10 kolejnych.

Przyjdź jednego z wybranych autoryzowanych dealerów Volvo od 17 do 22 grudnia i wypożycz swoją choinkę za 55 zł.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...