Wyjątkowy koncert gwiazd z okazji 20. urodzin Radia Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 27.03.2017
175

Wyjątkowy koncert gwiazd z okazji 20. urodzin Radia Złote Przeboje

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 20-lecia Radio Złote Przeboje przygotuje dla swoich wiernych słuchaczy wiele antenowych niespodzianek, a w czerwcu br. zaprosi ich na wielki urodzinowy koncert, podczas którego w katowickim Spodku wystąpią m.in. Thomas Anders i Modern Talking Band, Sandra oraz C.C. Catch.

Na antenie Radia Złote Przeboje ogłoszono artystów, którzy wystąpią podczas urodzinowego konkursu stacji w sobotę, 24 czerwca br. W katowickim Spodku wystąpią idole muzyczni lat 80.: znana m.in. z przeboju „Maria Magdalena” Sandra, królowa disco-pop – C. C. Catch oraz gwiazda wieczoru – Thomas Anders i Modern Talking Band.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sklepach Empik, Media Markt, Saturn i na stronie Ticketpro.pl.

Nasz urodzinowy koncert to niezapomniana impreza, którą przygotowujemy z myślą o naszych najwierniejszych słuchaczach. Udało nam się stworzyć niepowtarzalny line-up, który z pewnością spotka się z uznaniem tych, którzy postanowią wspólnie z nami spędzić tę gorącą czerwcową sobotę, tańcząc do porywających rytmów disco z hitami Modern Talking na czele – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. – Chcemy w ten sposób podziękować naszym słuchaczom za to, że są z nami od dwudziestu lat.

W ramach obchodów 20. urodzin Radia Złote Przeboje na antenie stacji będą prowadzone konkursy dla słuchaczy, w których do wygrania będą bilety na urodzinowy koncert w Katowicach.

Koncert urodzinowy Radia Złote Przeboje będzie promowała kampania reklamowa. Działania promocyjne będą prowadzone na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w kinach sieci Helios, w prasie („Dziennik Zachodni”), w internecie (serwisy grupy Gazeta.pl, Onet, WP, Ipla, Facebook).

Kreacje reklamowe stworzyło SVG Studio we współpracy z Działem Programu i Promocji Grupy Radiowej Agory.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...