Wyjątkowe świąteczne i noworoczne okazje na Publio.pl

Informacja Prasowa - 18.12.2017
238

Wyjątkowe świąteczne i noworoczne okazje na Publio.pl

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok Publio.pl przygotowało dla e-czytelników niepowtarzalne akcje promocyjne. Aż do 1 stycznia 2018 r. klienci księgarni będą mieli okazję kupić kilkadziesiąt e-booków w promocyjnych cenach.

 

Dla wszystkich, którym grudzień nierozerwalnie kojarzy się z kalendarzami adwentowymi i oczekiwaniem na sylwestrową zabawę, Publio.pl przygotowało dwie specjalne akcje. W wirtualnym kalendarzu księgarni można znaleźć aż 24 książki ukryte w „24 okienkach” – jeden e-book w cenie 12,90 zł na każdy dzień. Oczekiwanie na sylwestra umili z kolei wielkie odliczanie do Nowego Roku. Codziennie cena wybranej książki zależy od liczby dni pozostałych do 1 stycznia, czyli już 31 grudnia br. na klientów Publio.pl będzie czekał e-book za 1 zł!

Aby święta były czasem książkowych przyjemności, 21 grudnia br. rozpocznie się promocja „Przeżyj święta”, w której każdy – niezależnie od sposobu spędzania wolnego czasu – znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, w Wigilię – 24 grudnia br. na wirtualnym „stole” Publio.pl pojawi się 12 potraw, czyli 12 e-booków po 12 zł.

Księgarnia wprowadziła opcję „Kup na prezent”, dzięki której można podarować e-booka lub audiobooka w prezencie, a obdarowana osoba otrzyma go w wybranym dniu. Publio.pl przygotowało także poświąteczną promocję dla tych, którzy wolą sami sprawiać sobie prezenty. Między 22 grudnia br. a 1 stycznia 2018 r. będą oni mogli kupić e-booki nawet 50% taniej. Od siebie – dla siebie.

Zanim przyjdzie czas na prawdziwą zabawę, Publio.pl zaprosi na sylwestra z gwiazdami – oczywiście, tymi ze świata literatury. 29 grudnia br. zaproponuje czytelnikom e-booki najpopularniejszych autorów i autorek w specjalnych cenach – bo jak się bawić, to w najlepszym towarzystwie.

Szczegóły wszystkich promocji – na Publio.pl.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...