Wygraj spotkanie z Michelle Obamą w Paryżu w konkursie Wydawnictwa Agora i „Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 11.01.2019
220

Wygraj spotkanie z Michelle Obamą w Paryżu w konkursie Wydawnictwa Agora i „Wysokich Obcasów”

Wygraj spotkanie z Michelle Obamą w Paryżu w konkursie Wydawnictwa Agora i „Wysokich Obcasów”

 Wydawnictwo Agora oraz „Wysokie Obcasy” – sobotni magazyn „Gazety Wyborczej” organizują konkurs pt. #becomingmojahistoria. Główną nagrodą jest w nim wyjazd w kwietniu br. do Paryża na spotkanie z Michelle Obamą – byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych oraz autorką książki „Becoming. Moja historia”.

Książka „Becoming. Moja historia” już stała się światowym bestsellerem. Opisuje doświadczenia, które ukształtowały byłą pierwszą damę USA – od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy godziła macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. W Polsce autobiografia Michelle Obamy ukaże się 13 lutego br. nakładem Wydawnictwa Agora.

W związku z tą premierą Wydawnictwo Agora oraz „Wysokie Obcasy” zachęcają czytelników do dzielenia się swoimi historiami i własnym procesem tytułowego „becoming”, czyli „stawania się”. Do konkursu #becomingmojahistoria zgłaszać można opowieści o przełomowych momentach swojego życia, decyzjach podjętych, aby żyć zgodnie ze swoimi wartościami – być może nawet wbrew przekonaniom innych oraz o tym, co według opisującej osoby w jest w jej w życiu najważniejsze.

Nagrodzone zostaną trzy najciekawsze historie. Zdobywca nagrody głównej otrzyma bilet na spotkanie z cyklu „Intymna rozmowa z Michelle Obamą” w Paryżu w dniu 16 kwietnia br. Organizatorzy ufundują laureatowi podróż do stolicy Francji i nocleg w dzień spotkania, a także podarują książkę „Becoming. Moja historia” i opublikują jego opowieść na łamach „Wysokich Obcasów”.

Dwie pozostałe osoby, których prace zostaną wyróżnione, otrzymają w prezencie książkę autorstwa Michelle Obamy, a ich historie zostaną opublikowane w „Wysokich Obcasach”.

Prace o maksymalnej objętości 3200 znaków należy przesyłać do 3 marca br. za pomocą formatki znajdującej się na wysokieobcasy.pl/becomingmojahistoria. Historiami można dzielić się również w mediach społecznościowych, używając hashtagu #becomingmojahistoria.

Konkurs trwa od 10 stycznia br. do 3 marca br. Więcej o akcji można przeczytać w serwisie Wysokieobcasy.pl, gdzie znajduje się również regulamin konkursu.

Comments

comments

220
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...