Wygraj przejazd z Kenem Blockiem i bilety na Gymkhanę GRiD w Biedronce

Informacja Prasowa - 25.07.2019
53

Wygraj przejazd z Kenem Blockiem i bilety na Gymkhanę GRiD w Biedronce

Międzynarodowa impreza driftingowa – Gymkhana GRiD – po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Z tej okazji firma Monster Energy organizuje w sieci sklepów Biedronka promocję dla klientów. Wśród nagród, które czekają na uczestników konkursu, są bilety na wydarzenie, a także możliwość przejazdu z Kenem Blockiem – legendą motorsportu. Promocja trwa od 24 lipca do 8 sierpnia br.

Gymkhana GRiD, unikatowa formuła zawodów driftingowych, w której kierowcy testują swoje umiejętności utrzymania samochodu i driftu na specjalnie zaprojektowanym torze z wieloma przeszkodami, powstała w Irwindale w Kalifornii w 2010 roku.

7 września na terenie PTAK Warsaw Expo odbędzie się 10. jubileuszowa edycja tego wydarzenia, zbierającego jedne z największych nazwisk ze świata motorsportu. 64 kierowców w pojazdach o mocy przekraczającej nawet 1000 KM będzie rywalizować o tytuł mistrzowski w dwóch kategoriach: AWD (napęd na obie osie) i RWD (napęd na tylną oś). Wśród gwiazd zawodów będzie można zobaczyć m.in. Pettera Solberga, Daigo Saito, Steve’a Biaggoniego, Luke’a Woodhama oraz Kena Blocka.

Warunkiem udziału w promocji Monster Energy jest zakup w sklepie Biedronka dwóch puszek dowolnych napojów Monster Energy, zachowanie paragonu i rejestracja na stronie www.monsterenergy.com/kb43oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Każdy, kto weźmie udział w promocji ma szansę wygrać zdalnie sterowane samochody HPI „Hoonicorn”, bilety na finały Gymkhany GRiD albo drifting z Kenem Blockiem.

Akcja będzie promowana w internecie w kanałach partnerów oraz w sklepach i gazetce promocyjnej sieci Biedronka. Regulamin akcji jest dostępny na stronie: www.monsterenergy.com/kb43

 

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...