„Wygraj jednym słowem” – nowy konkurs dla słuchaczy Radia Złote Przeboje

Jerzy Ciszewski - 29.12.2018
224

„Wygraj jednym słowem” – nowy konkurs dla słuchaczy Radia Złote Przeboje

„Wygraj jednym słowem” – nowy konkurs dla słuchaczy Radia Złote Przeboje

 W środę, 2 stycznia 2019 roku wystartuje nowa zabawa Radia Złote Przeboje. Konkurs „Wygraj jednym słowem” prowadzony będzie na antenie stacji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00. Można w nim wygrać można nagrody pieniężne.

Zabawa ma polegać na odgadnięciu brakujących słów w zdaniach emitowanych na antenie, wypowiadanych przez znane z Radia Złote Przeboje gwiazdy, m.in. Grzegorza Markowskiego, Krzysztofa Cugowskiego, Roberta Gawlińskiego czy Edytę Bartosiewicz. Na zwycięzców czekać będą nagrody pieniężne w wysokości minimum 200 zł.

Konkurs „Wygraj jednym słowem” wesprze kampania promocyjna na nośnikach AMS, w serwisach internetowych (m.in. Gazeta.pl, Onet.pl, WP.pl, Ipla.pl) oraz w mediach społecznościowych.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. aż po współczesne oraz uznane klasyki z lat 60. i 70.

zloteprzeboje.pl

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...