„Gazeta Wyborcza” z nową wersją aplikacji mobilnej

Informacja Prasowa - 24.05.2017
63

"Gazeta Wyborcza" z nową aplikacją mobilną

Czytelnicy cyfrowych treści „Gazety Wyborczej” otrzymali nową odsłonę aplikacji dziennika, która umożliwia, między innymi, personalizację treści i zachowanie wybranych artykułów na później.

Nowa wersja aplikacji w jeszcze większym stopniu wykorzystuje narzędzia Big Data, tak aby dopasować ją do aktualnych gustów użytkowników. Dzięki personalizowanej behawioralnie liście aktualności dobranych na podstawie tagów przypisanych przeczytanym artykułom użytkownicy otrzymują trafnie dobrane artykuły w nowym dziale „Moja Wyborcza”. Dodatkowo użytkownicy mogą sami wybrać najbardziej interesujące ich działy oraz ustalić ich kolejność. Wśród nowości znajdzie się również możliwość wybierania zakładek z lokalnymi treściami i zarządzania ich widocznością oraz kolejnością.

Wygodnym rozwiązaniem w aplikacji jest możliwość odsłuchiwania artykułów dzięki wbudowanemu syntezatorowi mowy. Aplikacja pozwala również na zapisywanie wybranych artykułów do schowka, i czytanie ich w trybie offline.

W ramach aplikacji użytkownicy otrzymują dostęp do*: informacji z serwisu Wyborcza.pl, wiadomości z kraju i ze świata, z działów „Kultura”, „Nauka”, „Wideo”, „Opinie”, „Gospodarka” i „Sport”, cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” wzbogaconego o treści multimedialne, informacji z serwisów lokalnych (codziennie z 24 miast) oraz do treści z tygodników „Gazety Wyborczej”: „Ale Historii”, „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Wysokich Obcasów”, „Tylko Zdrowia”, „Gazety Telewizyjnej” oraz „Książek. Magazynu do czytania”.

– Dzięki nowej aplikacji chcielibyśmy zainteresować treściami dziennika także całkiem nową grupę użytkowników. Staraliśmy się przygotować produkt na najwyższym poziomie – ze wszystkimi funkcjami, które spowodują, że korzystanie z niej będzie proste i przyjemne. Dodatkowo, zastosowane przez nas rozwiązanie pozwala nam na efektywne zarządzanie aplikacją i jej dalszy sprawny rozwój – mówi Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...