Wydawnictwo KUKBUK zakłada KUK.STUDIO

Informacja Prasowa - 09.12.2020
68

Wydawnictwo KUKBUK zakłada KUK.STUDIO

Wydawnictwo KUKBUK zakłada KUK.STUDIO

Wydawnictwo KUKBUK, wydawca magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK oraz platformy on-line kukbuk.pl tworzy nowy kolektyw kreatywny KUK.STUDIO, firmę wyspecjalizowaną w produkcji treści o tematyce food&lifestyle. Jej zespół tworzą zarówno osoby zaangażowane w kierowanie wydawnictwem, jak również stali współpracownicy, styliści, fotografowie i uznani influencerzy.

Głównym obszarem działalności KUK.STUDIO jest realizacja projektów z zakresu produkcji analogowych i cyfrowych materiałów wizualnych, takich jak fotografie sesyjne i reportażowe, video content, branding, infografika i ilustracja. Agencja zajmuje się tworzeniem konceptów kulinarnych i treści związanych z tematyką food, projektów wydawniczych typu „custom publishing”, produkcją podcastów, eBooków, reportaży i cykli tematycznych, organizacją sesji zdjęciowych i planów filmowych, sesji food design oraz wysyłek kreatywnych. Opracowuje koncepcje wydarzeń, organizuje warsztaty kulinarne i eventy wizerunkowe, prowadzi kampanie z udziałem influencerów. Odpowiada też za budowę strategii food marketingowych.

Daria Pawlewska, redaktorka naczelna magazynu KUKBUK, a jednocześnie koordynatorka  KUK.STUDIO odwołuje się do 8-letniego już doświadczenia zespołu w tworzeniu treści o tematyce kulinarnej – „W ciągu ośmiu lat prowadzenia wydawnictwa udało nam się połączyć pasję z unikalnymi kompetencjami, które mają także swoje oblicze komercyjne i reklamowe. Wierzymy, że jako twórcy magazynu kulturalno-kulinarnego oraz platformy cyfrowej cieszących się uznaniem, możemy pomóc naszym partnerom biznesowym w kreowaniu jakościowych i angażujących treści. Postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał i powołaliśmy do życia KUK.STUDIO ”.

Zespół KUK.STUDIO jeszcze w ramach pracy w wydawnictwie, zrealizował wiele projektów na zlecenie takich marek jak Bosch, CEDC, Cisowianka, Dr.Irena Eris, Dr.Oetker, Estée Lauder, Euro RTV AGD, Pernod Ricard, TOUS i Volkswagen.

Comments

comments

68
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...