Wydawnictwo Agora ogłasza konkurs na stworzenie najlepszej powieści sensacyjnej

Informacja Prasowa - 13.01.2020
109

Wydawnictwo Agora ogłasza konkurs na stworzenie najlepszej powieści sensacyjnej

Od dziś, 13 stycznia br., każdy kto już napisał lub jest w trakcie pisania powieści sensacyjnej, może uczestniczyć w konkursie literackim organizowanym przez Wydawnictwo Agora. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną oraz podpisze umowę wydawniczą na publikację książki, która otrzyma najwyższe noty od jury konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lutego br.

Wydawnictwo Agora zaprasza do udziału w I edycji konkursu literackiego na stworzenie najlepszej powieści sensacyjnej.  Aby zostać jednym z autorów Wydawnictwa, należy przesłać cały tekst książki wraz ze szczegółowym streszczeniem bądź minimum 2 rozdziały z konspektem całej powieści. Konkurs literacki skierowany jest zarówno do debiutantów, jak i pisarzy z doświadczeniem.

Zwycięzca konkursu podpisze umowę wydawniczą na publikację książki i otrzyma nagrodę pieniężna w wysokości 10 000 zł. Książka zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Agora. Liczba zwycięzców będzie zależała od decyzji jury.

Nadesłane teksty będą oceniać: Paweł Goźliński (redaktor naczelny Wydawnictwa Agory, pisarz), Paweł Sajewicz (redaktor Wydawnictwa Agora), Karolina Macios (redaktorka kryminałów).

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lutego 2020 br. na adres mailowy: [email protected]. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 15 kwietnia 2020 r.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje na jego temat dostępne są na http://wydawnictwoagora.pl/

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...