Wydawnictwo Agora i Publio.pl zapraszają na 10. Warszawskie Targi Książki

Informacja Prasowa - 21.05.2019
4

Wydawnictwo Agora i Publio.pl zapraszają na 10. Warszawskie Targi Książki

Wydawnictwo Agora oraz księgarnia internetowa Publio.pl zapraszają na stoisko Agory (50/D9) podczas Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. W dniach 23-26 maja br. na wszystkich miłośników tradycyjnych książek i e-booków czekają atrakcje i promocje – zarówno na stoisku targowym, jak i online na stronie Publio.pl.
Wydawnictwo Agora jak zawsze zaprasza na wyjątkowe spotkania z autorami książek, które ukazały się nakładem wydawnictwa. W tym roku będzie gościć na swoim stoisku gości zagranicznych: rosyjskiego pisarza Wiktora Jerofiejewa i polsko-izraelską pisarkę i poetkę Halinę Birenbaum; czołówkę polskich reporterów: Katarzynę Surmiak-Domańską, Annę Bikont, Macieja Zarembę Bielawskiego, Mirosława Wlekłego, Macieja Wesołowskiego, Milenę Rachid-Chehab, Łukasza Pilipa; autorów i redaktorów naczelnych „Gazety Wyborczej”: Adama Michnika i Jarosława Kurskiego; dwa małżeńskie duety autorów: prof. Jerzego Bralczyka i Lucynę Kirwil oraz Henrykę Krzywonos i Krzysztofa Strycharskiego; autorów powieści sensacyjnych: Macieja Siembiedę i Tomasza Pruska; autorów książek dla dzieci: Adama Wajraka, Tomasza Samojlika, Jarosława Mikołajewskiego oraz ilustratorkę Elżbietę Wasiuczyńską; autorki bestsellerowych rozmów: Agnieszkę Jucewicz, Justynę Dąbrowską i Monikę Tutak-Goll, a także autorów najpoczytniejszych felietonów i przewodników: Michała Rusinka, Grażynę Plebanek (wraz z Martą Frej) i Jerzego S. Majewskiego.
Jedną z najważniejszych premier przygotowanych na tegoroczne targi przez Wydawnictwo Agora jest mistrzowski thriller autora „Milczenia owiec” Thomasa Harrisa zatytułowany „Cari mora”. Program wszystkich spotkań można znaleźć na stronie wydawnictwa oraz na Facebooku.
Tradycyjnie Publio.pl podczas targów zachęca do udziału w akcji „Książka za książkę”. Każdy, kto przyniesie na stoisko Agory 5 książek, otrzyma kod rabatowy na bezpłatny e-book lub audiobook z Publio.pl oraz ekologiczną torbę. Wszystkie zebrane książki trafią do Biblioteki Narodowej. Na pierwszych 500 osób odwiedzających stoisko 50/D9 czeka również kod pozwalający na pobranie bezpłatnego e-booka i audiobooka „Dom tysiąca nocy” Mai Wolny. Dodatkowo do wygrania w konkursie będą także czytniki PocketBook Touch Lux 4 oraz kody rabatowe na zakupy na Publio.pl.
Więcej informacji o atrakcjach przygotowanych przez Publio.pl dla odwiedzających targi: http://www.publio.pl/warszawa-targi-2019-offline.html
Dla osób, które nie mogą pojawić się na Targach Książki w Warszawie Publio.pl zaplanowało akcje specjalne na swojej stronie internetowej. Codziennie w czasie targów klienci księgarni będą mieli do wyboru aż 15 bestsellerów z innego wydawnictwa w cenie 15 zł. Dodatkowo każdego dnia cała oferta wybranego wydawnictwa będzie tańsza o 50%, a jeden tytuł będzie kosztował tylko 1 zł.
Więcej informacji o ofercie Publio.pl w czasie Warszawskich Targów Książki: http://www.publio.pl/warszawa-targi-2019-online.html Na stoisku Agory dostępny będzie również specjalny dodatek „Gazety Wyborczej” poświęcony targom oraz aktualne i archiwalne numery „Książek. Magazynu do czytania” w promocyjnych cenach.
W czwartek, 23 maja br. tradycyjnie podczas Warszawskich Targów Książki ogłoszona zostanie lista 20 tytułów nominowanych do tegorocznej Nagrody Literackiej Nike, a w piątek, 24 maja br. odbędzie się gala wręczenia Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki.
Księgarnia internetowa Publio.pl, „Książki. Magazyn do czytania” oraz „Gazeta Wyborcza” objęły patronat medialny nad 10. Warszawskimi Targami Książki.
Więcej informacji o wydarzeniu: www.targi-ksiazki.waw.pl

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...