Wycieczka na ostatnią chwilę? Linie Emirates przygotowały niezwykłą ofertę na lato w Dubaju

Informacja Prasowa - 24.07.2018
222

Wycieczka na ostatnią chwilę? Linie Emirates przygotowały niezwykłą ofertę na lato w Dubaju

Linie Emirates zachęcają do odwiedzenia Dubaju i skorzystania z atrakcyjnych pakietów wakacyjnych przygotowanych dla pasażerów linii. Przy dokonywaniu rezerwacji pasażerowie mogą w wyjątkowej cenie skorzystać z najlepszych hoteli, wspaniałej oferty rozrywkowej i lunaparków na terenie Dubaju, a także kupić bilety na przedstawienia i atrakcje światowego formatu*.

Pobyt w Dubaju już od 49 dolarów za nocleg w pokoju dwuosobowym oferuje Rove Dubai Marina – hotel położony w stylowej dzielnicy nabrzeżnej miasta. W pakiecie znajdują się również dwa darmowe bilety do największego zespołu parków rozrywki w całym regionie, na który składają się MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai, LEGOLAND® Dubai i park wodny LEGOLAND® Water Park.

Turyści odwiedzający centrum miasta (Downtown Dubai) znajdą tu najlepsze sklepy i restauracje, a ponadto będą mogli podziwiać słynną architekturę miasta. W tętniącej życiem dzielnicy można wybrać spośród kilku hoteli, takich jak Rove DowntownManzil Downtown czy Address Downtown, oferujących pokoje w promocyjnej cenie.

Hotel Rove Downtown przygotował pakiet dla dwóch osób w cenie 99 dolarów za noc, a w nim bezpłatny bilet do nowego parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości w  największym na świecie centrum handlowo-rozrywkowym – Dubai Mall.

Hotel Manzil Downtown oferuje dwuosobowy pakiet w cenie 149 dolarów za noc, w tym dwa darmowe bilety na La Perle – przedstawienie teatralne, które zabiera widzów w interaktywną podróż po przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Dubaju.

Klienci mogą również wykupić pakiet dla dwóch osób w hotelu Address Downtown w cenie 199 dolarów za noc, który obejmuje bezpłatne bilety na wjazd na taras widokowy w Burdż Chalifa, najwyższy budynek świata, skąd goście mogą podziwiać oszałamiająco piękną panoramę miasta z wysokości 456 metrów.

Osoby, które chciałyby spędzić w Dubaju kilka dni przed wyruszeniem w dalszą podróż lub po prostu zostać w mieście dłużej, mogą skorzystać z powyższych promocji, rezerwując lot przez Internet, w biurze podróży lub miejscowym biurze sprzedaży Emirates. Pakiet należy zarezerwować przynajmniej 24 godziny przed przylotem, a przy zameldowaniu w hotelu pasażerowie zostaną poproszeni o okazanie biletu Emirates.

Oferta dotyczy lotów Emirates zarezerwowanych w okresie od 1 lipca do 29 września 2018 r. oraz noclegów w okresie od 1 lipca do 30 września 2018 r.

Linie Emirates oferują pasażerom niezrównany wybór połączeń do 161 kierunków w 85 krajach. Na pokładzie na pasażerów czeka wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej z 3,5 tys. kanałów, bezpłatny pakiet 20MB danych pokładowego Wi-Fi, usługa LIVE TV oraz posiłki inspirowane daniami regionalnymi i przygotowywane przez uznanych szefów kuchni.

*obowiązują lokalne warunki promocji

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 257 samolotów o wartości ponad 106 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 161 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

Comments

comments

222
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...