Wyborcze „Nowe rozdanie” w WP

Informacja Prasowa - 02.10.2019
76

Wyborcze „Nowe rozdanie” w WP

Wirtualna Polska przygotowuje się na specjalny wieczór wyborczy. „Nowe rozdanie” rozpocznie się 13 października o 20:50 i będzie emitowane na stronie głównej oraz w Telewizji WP. Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Redakcja WP zrelacjonuje wyniki wyborów parlamentarnych w specjalnym programie „Nowe rozdanie”. Gospodarzami wieczoru wyborczego będą Agnieszka Kopacz i Tomasz Machała. Program rozpocznie się o godzinie 20:50 i będzie emitowany na stronie głównej WP, pierwsze 45 minut będzie dostępne również w Telewizji WP. Cały program potrwa około 1 godz. 40 min.

Reporterzy Wirtualnej Polski będą we wszystkich pięciu sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Wydarzenia w nich zrelacjonują: Marek Kacprzak, Michał Wróblewski, Karolina Kołodziejczyk, Marcin Łukasik i Klaudiusz Michalec. Ich gośćmi będą liderzy największych partii politycznych.

W studio Wirtualnej Polski wyniki wyborów w rozmowie z Tomaszem Machałą skomentują byli politycy, m.in. Adam Hofman i Ryszard Kalisz; publicyści oraz politolodzy i socjolodzy. Dziennikarze WP przedstawią szczegółowe wyniki wyborów, najciekawsze komentarze z mediów społecznościowych oraz skutki rozstrzygnięć wyborczych dla polskiej gospodarki.

W powyborczy poniedziałek Wirtualna Polska wyemituje specjalny program w miejsce codziennych: „Tłit” i „Money. To się liczy”. Gospodarzem politycznej części programu będzie Marek Kacprzak, zaś ekonomicznej, Sebastian Ogórek.

Poniedziałkowe „Nowe rozdanie” rozpocznie się o 8:00. Gośćmi programu będą politycy wszystkich partii, które znajdą się w nowo wybranym parlamencie oraz komentatorzy. Od godziny 9:15 w drugiej części „Nowego rozdania” zasiądą czołowi publicyści i ekonomiści, którzy ocenią perspektywy dla polskiej gospodarki.

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...