„Wyborcza na Początek Lata” – mnóstwo czytania na najdłuższe dni w roku

Informacja Prasowa - 22.06.2018
223

„Wyborcza na Początek Lata” – mnóstwo czytania na najdłuższe dni w roku

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca br. ukaże się wyjątkowy numer „Gazety Wyborczej”. Z okazji rozpoczynającego się lata będzie do niego dołączone specjalne wydanie „Magazynu Świątecznego” – „Wyborcza na Początek Lata”, a także przewodnik kulturalny „Co Jest Grane Latem” oraz, jak w każdą sobotę, nowy numer „Wysokich Obcasów” i dodatek z tekstami z „The Wall Street Journal”. To w sumie 116 stron do czytania podczas weekendu lub najbliższego urlopu.

W specjalnym numerze „Magazynu Świątecznego” czytelnicy znajdą m.in. reportaż Ludmiły Anannikovej o tym, dlaczego Polacy chcą krócej pracować i czy to realne, żeby wychodzić do domu po 7 godzinach. W wydaniu Leszek Kostrzewski sprawdza, czy zmiana poglądów politycznych niszczy przyjaźnie, a Paweł T. Felis pisze o tym, czy Tomasz Kot po sukcesie „Zimnej wojny” zacznie grać w międzynarodowych produkcjach. W numerze znajdzie się także rozmowa z niemieckim filozofem Jürgenem Habermasem, która ukazała się w maju w „El País”, artykuł Janusza Rudnickiego o odnalezionym dzienniku Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, tekst Agnieszki Kublik o przemianie Krzysztofa Ziemca oraz fragmenty „Żywego ducha” – najnowszej książki Jerzego Pilcha. W cyklu „Wyborcza Classic” do przeczytania będzie reportaż Lidii Ostałowskiej o Joannie Kulmowej.

Do sobotniego wydania „Gazety Wyborczej” dołączony będzie także wyjątkowy wakacyjny przewodnik – „Co Jest Grane Latem”, w którym redakcja Co Jest Grane 24 podpowie, na jakie festiwale warto wybrać się z dziećmi, gdzie szukać sztuki w plenerze i które kulinarne trendy będą najpopularniejsze. W dodatku piosenkarka Monika Brodka zdradzi, jak gra się na festiwalach, a aktorka Juliette Binoche opowie o kobietach z przyszłością.

W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów” rozmowa z Pauliną Młynarską rozpoczyna akcję „Dziewczyny w podróży” – cykl redakcyjny, w ramach którego redakcja tygodnika i miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” inspiruje kobiety do podróżowania. Dodatkowo, w  numerze Agnieszka Jucewicz rozmawia z Clémentine Beauvais, autorką książki „Pasztety, do boju!”, w cyklu „Kurs skutecznego działania” – Krzysztof Brejza, poseł PO, opowiada jak pracować na 150%, a w cyklu „Porozmawiaj z dzieckiem” terapeutka dzieci i młodzieży wyjaśnia, jak wytłumaczyć dzieciom rozstanie rodziców.

Więcej o najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów” można przeczytać tutaj.

W dodatku „The Wall Street Journal” czytelnicy „Gazety Wyborczej” przeczytają m.in. artykuły o tym, kto stoi za rewolucją kulinarną w Japonii i jak działa mózg artysty, a także dowiedzą się dlaczego elektryczne hulajnogi podbiły Kalifornię i których inwestycji żałuje Arnold Schwarzenegger

Więcej: http://wyborcza.pl/7,95791,23568250,wyborcza-na-poczatek-lata-mnostwo-do-czytania-na-sobotke.html

Cena „Wyborczej na Początek Lata” to 7,99 zł.

Wydanie wspiera autopromocja w „Gazecie Wyborczej” i jej tygodnikach, w serwisach Wyborcza.pl oraz promocja na ekranach w warszawskich tramwajach i na ekranach Platform Chanel, w radiu (Radio TOK FM, Radio Pogoda, RMF FM, RMF Classic, Radio Kolor, Radio Chilli Zet, Meloradio) i w internecie (Facebook, YouTube, sieć Google).

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...