Wybierz Influencerkę Roku!

Informacja Prasowa - 30.01.2018
277

Wybierz Influencerkę Roku!

Ruszyło głosowanie na Influencerkę Roku w konkursie Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku. Do 26 lutego, codziennie można oddawać głos na jedną z wyłonionych przez Lożę Ekspertów finalistek.

Influencerka Roku to kategoria, w której nominowane zostały wpływowe kobiety działające w przestrzeni Internetu. Finalistki wybrała Loża Ekspertów, którą tworzą Barbara Sołtysińska, Iwona Kostka-Kwiatkowska, Patrycja Górecka, Ilona Kostecka i Magdalena Klimkowska. Przy wyłanianiu finałowej 10, ekspertki brały pod uwagę m.in. to, czy treści, tworzone i prezentowane przez kandydatki mają pozytywny i znaczący wpływ społeczny lub biznesowy.

W finałowej 10. ostatecznie znalazły się:

Ola Budzyńska 

Monika Czaplicka, 

Marta Dymek,

Ola Gościniak, 

Ania Kowalczyk,

Ania Lewandowską, 

Julia Kuczyńska,

Paulina Mikuła,

Red Lipstick Monster

– W finale tej kategorii znalazło się 10 wspaniałych kobiet, które pokazują, że pasja, za którą stoi strategia, może zmienić się biznes. Każda z nich wykazała się przez lata konsekwencją i ciężko pracowała na swój sukces. Każda z nich angażuje się nie tylko biznesowo, ale także społecznie – pisząc o tym, co ważne i potrzebne, promując zdrowy i uważny styl życia, angażując się w akcje społeczne, przekazując wartościową wiedzę. Myślę, że dla każdego z nas, bez względu na wiek, mogą być prawdziwą inspiracją – mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.

Laureatka w tej kategorii zostanie wybrana w głosowaniu internautów, które trwa do 26 lutego br. Pod adresem: https://sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/ Zwyciężczynie poznamy na uroczystej Gali wręczenia nagród Bizneswoman Roku już 1 marca br.

 

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...