Wszystko o Euro 2020 już od jutra w „Wyborczej” i na Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 10.06.2021
200

Wszystko o Euro 2020 już od jutra w "Wyborczej" i na Wyborcza.pl

Wszystko o Euro 2020 już od jutra w „Wyborczej” i na Wyborcza.pl

 
Dla fanów piłki nożnej „Wyborcza” przygotowuje publikacje związane z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Na Wyborcza.pl i papierowych łamach „Wyborczej” pojawią się artykuły i relacje z rozgrywek, a także felietony znanych osób, m.in. Katarzyny Kiedrzynek, Wojciecha Kuczoka czy Pablopavo. Już jutro, 11 czerwca br. wraz z nowym wydaniem dziennika ukaże się specjalny dodatek „Euro 2020” dostępny w wersji tradycyjnej i cyfrowej.
 
O turnieju Euro 2020, drużynach i poszczególnych meczach dla „Wyborczej” pisać będzie dwóch jej korespondentów – Rafał Stec i Marcin Wesołek, szef redakcji sportowej. Ich relacje m.in. ze wszystkich spotkań polskiej reprezentacji, a także kilku innych meczy fazy grupowej, znajdą się codziennie w serwisie Wyborcza.pl, a także na łamach dziennika. Czytelnicy będą mogli dowiedzieć się też, co dzieje się w bazie Polaków w Gdańsku oraz śledzić na Wyborcza.pl relacje na żywo z najważniejszych meczów.
W czasie mistrzostw nowymi felietonistami i komentatorami „Wyborczej” będą: Katarzyna Kiedrzynek, polska piłkarka i jedna z najlepszych bramkarek na świecie, która grała m.in. w finałach Ligi Mistrzyń, Pablopavo, czyli Paweł Sołtys – muzyk i pisarz, finalista Nagrody Nike oraz znany dziennikarz Tomasz Zimoch.
Więcej tekstów opublikuje w „Wyborczej” pisarz Wojciech Kuczok, laureat Nagrody Nike, a pogłębione teksty newsowe i analizy napisze dla Wyborcza.pl Piotr Żelazny – wydawca magazynu „Kopalnia” i ekspert telewizyjny. W serwisie dostępne będą też kolejne felietony Philippa Lahma, kapitana reprezentacji Niemiec, która przed siedmiu laty zdobyła mistrzostwo świata.
Na najbliższy piątek, 11 czerwca – specjalne w związku ze startem Euro 2020 – „Wyborcza” przygotowała 8-stronicowy dodatek „Euro 2020”, dostępny w tradycyjnej i cyfrowej wersji. Czytelnicy znajdą w nim m.in. wywiad z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem, esej Wojciecha Kuczoka o „jego Euro”, korespondencję Rafała Steca z Rzymu, gdzie zaczyna się impreza, a także materiały z działu danych „Wyborczej” o stadionach oraz tekst Piotra Żelaznego o moralnych absurdach związanych z rozrzuceniem mistrzostw po całej Europie.
Specjalne propozycje „Wyborczej” na Euro 2020 wspiera autopromocja na łamach dziennika i serwisu oraz na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

Comments

comments

200
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...