Wszyscy murem za Asseco Resovią

Jerzy Ciszewski - 21.01.2019
99

Wszyscy murem za Asseco Resovią

WSZYSCY MUREM ZA ASSECO RESOVIĄ

NOWA AKCJA PROMOCYJNA  MARKI LEŻAJSK.

 W poniedziałek, 21 stycznia 2019, startuje akcja marki Leżajsk „Wszyscy Murem za Asseco Resovią”. Do sklepów w woj. podkarpackim trafiła już limitowana seria puszek piwa Leżajsk Pełne z wizerunkami siatkarzy Asseco Resovii – sportowej wizytówki Rzeszowa i całego Podkarpacia. Sprzedaż kolekcji potrwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Dla wielbicieli  „Sovii” będzie to doskonała okazja, aby nie tylko zebrać wizerunki swoich ulubionych zawodników, ale także wyrazić wsparcie dla całej drużyny. Z każdej sprzedanej puszki Leżajsk przeznaczy bowiem 5 groszy na stworzenie muralu kibicowskiego w Rzeszowie. Jego ostateczny projekt wybiorą w głosowaniu sami kibice, a sama grafika powstanie w kwietniu na ogromnej ścianie w pobliżu hali Podpromie.

– Marka Leżajsk wspiera z dumą Asseco Resovię Rzeszów już od 2007 roku. Jesteśmy z drużyną nie tylko kiedy święci triumfy, ale także gdy ma słabsze chwile w siatkarskiej rywalizacji. „Sovia” ma niesamowitych kibiców, którzy słyną ze znakomitego dopingu na meczach, imponujących opraw i niekonwencjonalnych pomysłów. Jako marka Leżajsk chcemy wspólnie z nimi pokazać, że dziś stoimy „Wszyscy murem za Asseco Resovią” – podkreśla Mariusz Brzeziński, brand manager marki Leżajsk w Grupie Żywiec.     

Kibicowskiej akcji Leżajska towarzyszy strona internetowa, na której każdy będzie mógł zademonstrować swoje wsparcie dla drużyny i pokazać, że ich biało-czerwone serca mocno biją dla rzeszowskiego klubu. Elementem strony jest galeria kibica, którą tworzyć będą sami fani „Sovii”. Dodanie zdjęcia do galerii jest bardzo proste. Można to zrobić z poziomu strony www – https://wszyscymurem.pl , z Instagrama – tagując zdjęcie #gosovia, oraz poprzez mailowy newsletter, który trafi do mieszkańców rodzimego rynku piwa Leżajsk.

Fotografie najbarwniejszych opraw z hali Podpromie, historycznych koszulek, unikalnych gadżetów klubowych czy selfie z ulubionym zawodnikiem – każde zamieszczone zdjęcie będzie wyrazem wsparcia dla Asseco Resovii Rzeszów. W kwietniu galeria zdjęć zostanie przeniesiona na oficjalną stronę klubu i tam pozostanie na kolejne sezony.

W ramach akcji powstaje także seria wyjątkowych wywiadów z zawodnikami. Premiera już na koniec stycznia.

Akcji „Wszyscy murem za Asseco Resovią” towarzyszy silna kampania digitalowa, działania w social mediach, a w Rzeszowie nośniki zewnętrzne. Za koncepcję kreatywną  oraz kreacje BTL odpowiada agencja JUST, autorem projektu promocyjnych opakowań jest Studio Wilk. Działania digitalowe marki prowadzi Golden Submarine, za komunikację PR odpowiada agencja ROOTS.

Comments

comments

99
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...