Współpraca PR między Europejskim Biurem Obsługi Prawnej a agencją COMMFORT Public & Trade Relations.

Informacja Prasowa - 14.04.2021
273

Współpraca PR między Europejskim Biurem Obsługi Prawnej a agencją COMMFORT Public & Trade Relations.

Nowa współpraca PR między Europejskim Biurem Obsługi Prawnej a agencją COMMFORT Public & Trade Relations.

Agencja COMMFORT Public & Trade Relations od kwietnia tego roku odpowiada za media relations Europejskiego Biura Obsługi Prawnej – prestiżowej kancelarii z placówkami w trzech krajach na świecie. Do zadań agencji należą kontakt z mediami, prowadzenie strategii komunikacji oraz biura prasowego klienta.

Koordynacją projektu zajmie się Katarzyna Dębicka, CEO firmy oraz Monika Chodak, specjalista ds. PR.  Współpraca została zawarta w wyniku rekomendacji. Kancelaria wcześniej nie korzystała z działań agencji PR. Obecny rozwój w zakresie spraw o zasięgu europejskim spowodował konieczność takich działań, stąd decyzja o współpracy z Agencją Commfort Pani Katarzyny Dębickiej.

Europejskie Biuro Obsługi Prawnej to Kancelaria prawna ukierunkowana na zapewnienie klientom rzetelnej pomocy we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. W ofercie EBOP znajduje się m.in obsługa prawna firm i osób prywatnych, rejestracja spółek prawa handlowego, postępowanie administracyjne, doradztwo podatkowe oraz audyt finansowo-prawny, a także wiele innych. Na zespół kancelarii składa się blisko trzydziestu prawników działających w trzech miejscach na świecie – Warszawie, Londynie oraz Brukseli. Klienci kancelarii mogą liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm a także indywidualną współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...