Współpraca Assay i AHAVA PR

Informacja Prasowa - 12.08.2019
228

Współpraca Assay i AHAVA PR

Grupa Assay, niezależny fundusz inwestycyjny, rozpoczyna współpracę z AHAVA PR. Agencja odpowiedzialna będzie za kształtowanie wizerunku Grupy w domenie publicznej, w tym m.in.: opracowanie i realizację strategii komunikacji PR oraz doradztwo wizerunkowe dla osób zarządzających spółką. Za komunikację marki odpowiadać będzie Monika Kern oraz Ewelina Kolad. Strony nie informują na jak długo została podpisana umowa.

 

Assay to niezależny fundusz inwestycyjny z długoletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa gospodarczego. Grupa działa w pionierskim na krajowym rynku modelu biznesowym, opartym na akwizycji i współprowadzeniu firm, realnie angażując się w budowanie sukcesów spółek ze swojego portfela. Assay stawia na współpracę opartą o wymianę wzajemnych doświadczeń i kompetencji funduszu, inwestora oraz pomysłodawcy projektu inwestycyjnego. Każdorazowa decyzja Grupy poparta jest dogłębną, szesnastoczynnikową analizą potencjału przedsiębiorstw w krótkim, średnim i długim okresie. Takie podejście ma zagwarantować spółkom długoterminowy rozwój, jednocześnie minimalizując ryzyko inwestycyjne.

 

Assay Management jest wpisany do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ASI) prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Zapewnia to najwyższe standardy obsługi, pełną transparentność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...