Wspieraj polskich projektantów! Oddaj głos w plebiscycie „Allegro Projektownia”

Informacja Prasowa - 08.06.2021
20

Wspieraj polskich projektantów! Oddaj głos w plebiscycie „Allegro Projektownia”

Wspieraj polskich projektantów! Oddaj głos w plebiscycie „Allegro Projektownia”

7 czerwca wystartowało głosowanie w plebiscycie, który wspiera rzemieślnictwo modowe i polskich twórców. Przedsiębiorcy biorący w nim udział, jak i wszyscy oddający na nich swoje głosy, mogą liczyć na szereg atrakcyjnych nagród.

Polska moda zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność, stając się gwarantem wysokiej jakości i niebanalnego designu. Platforma zakupowa Allegro postanowiła odpowiedzieć na preferencje kupujących, organizując akcję “Allegro Projektownia”. Jej głównym założeniem jest stworzenie marki, która stanie się symbolem polskich produktów modowych. W ramach wydarzenia trwa plebiscyt na “Najlepszy polski produkt” oraz “Produkt publiczności”, w którym uczestniczą polscy przedsiębiorcy z branży odzieżowej. Zwycięzcę w kategorii głównej wyłoni Jury, w którego składzie znaleźli się m.in.: Ewa Minge (projektantka mody) i Andrzej Pągowski (artysta grafik, autor scenografii). Ważną rolę w akcji odegrają też kupujący na Allegro, to oni w głosowaniu wskażą „Produkt publiczności”. Na liście marek, które biorą udział w plebiscycie, znalazło się trzydzieści polskich firm.

“Allegro Projektownia” to akcja, która jest szczególnie bliska mojemu sercu, bo wsparcie w branży modowej jest na wagę złota. Uważam, że doświadczeni twórcy powinni służyć swoją wiedzą i doświadczeniem tym, którzy dopiero debiutują na rynku. Jestem przekonana, że jest tam miejsce dla nas wszystkich – mówi Ewa Minge, projektantka mody i ambasadorka akcji.

Internauci, którzy chcą wesprzeć twórców i przy okazji zawalczyć o atrakcyjne letnie gadżety (hamak i modny worek), powinni wejść na: allegro.pl/kampania/projektownia-allegro-konkurs i zagłosować na wybraną markę modową. Po oddaniu głosu pojawi się instrukcja z zadaniem konkursowym.

Wartość wszystkich nagród dla twórców to ponad milion złotych. Zwycięzca w kategorii “Najlepszy polski produkt” otrzyma nawet 180 000 zł rabatu na prowizję od sprzedaży na Allegro oraz dodatkowe benefity wspierające sprzedaż i promocję o wartości powyżej 500 000 zł. Z kolei do zdobywcy tytułu “Produkt publiczności” trafi nawet 120 000 zł rabatu na prowizję od sprzedaży na Allegro, a także dodatkowe benefity wspierające sprzedaż i promocję o wartości powyżej 250 000 zł.

Plebiscyt “Allegro Projektownia” został zainicjowany, by wspierać młode polskie marki. Obserwujemy, że polska moda cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem. Właśnie dlatego z pomocą ekspertów i naszych klientów wybierzemy marki, które wspomożemy w dalszym rozwoju. Przygotowane przez nas nagrody z całą pewnością spodobają się zarówno twórcom, jak i wszystkim tym, którzy zdecydują się oddać na nich swój głos, więc gorąco zachęcam do udziału w plebiscycie! mówi Celestyna Lendo-Zachariasz, dyrektor segmentu moda w Allegro.

Allegro to platforma zakupowa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Moda, ze średnio ponad 1000 użytkowników na minutę, to jedna z najczęściej odwiedzanych kategorii na platformie. W 2020 r. średnio na minutę sprzedawanych było 120 przedmiotów, a wybór produktów w ramach tego segmentu wzrósł o 50%.

Głosowanie trwa do 20 czerwca na:  allegro.pl/kampania/projektownia-allegro-konkurs Finał akcji i prezentacja zwycięzców odbędą się 30 czerwca. Nie przegap!

Comments

comments

20
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...