„Wspaniałe życie dr Gojdzia” – nowy program w serwisie Plejada.pl

Informacja Prasowa - 07.12.2016
130

Dr Krzysztof Gojdź gwiazdą programu w Plejada.pl

W serwisie Plejada.pl udostępniono pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego „Wspaniałe życie dr Gojdzia”.

Krzysztof Gojdź to specjalista medycyny estetycznej, a wśród jego klientek nie brakuje gwiazd z pierwszych stron gazet. W programie, którego jest producentem, kręconym w formule wideo bloga, pokazuje jak łączy życie prywatne, wyjazdy na międzynarodowe szkolenia – w tym w egzotyczne miejsca, z codzienną pracą w klinice Holistic Clinic i spotkaniami z pacjentami.

Tak, jestem “lansiarzem”. To kłuje w oczy tylko w Polsce, bo mamy tu syndrom wiecznego niedowartościowania, nie lubimy się chwalić swoimi osiągnięciami. Mieszkałem pięć lat na Manhattanie i tam nauczyłem się innego podejścia do sukcesu – jeśli go masz, to o nim mów.”, komentuje formułę programu Krzysztof Gojdź. I dodaje, że jego głównym celem jest popularyzowanie własnej filozofii medycyny estetycznej: „Dla kobiety, która po raz pierwszy przychodzi do gabinetu medycyny estetycznej, największą trudnością jest przyznanie się przed sobą i lekarzem, że chce wyglądać młodziej, bo wiszą jej policzki, albo ma kurze łapki. Pomagam jej się otworzyć. Pacjentka musi usłyszeć fachową, odpowiadającą rzeczywistości ocenę swojego wyglądu, nie komplementy. Nie łudzę, nie sprzedaję marzeń, choć cały biznes beauty na tych marzeniach bazuje.”

Nowe odcinki będą udostępniane w każdą niedzielę w serwisie Plejada.pl. W pierwszej serii programu zaplanowano emisję 9 odcinków.

Premierowy odcinek można obejrzeć pod tym adresem: http://plejada.pl/wspaniale-zycie-dr-gojdzia-zobacz-pierwszy-odcinek-nowego-programu/mcy3c7

Comments

comments

130
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...