Wrzuta.pl zniknie z sieci na dobre

Redakcja PR - 28.07.2017
25

Wrzuta.pl zniknie z sieci na dobre

Wrzuta.pl oferowała użytkownikom możliwość zamieszczania muzyki, grafik oraz treści wideo, choć z tym ostatnim pojawiły się problemy – internauci publikowali materiały z naruszeniem praw autorskich, dlatego serwis zablokował opcję ich zamieszczania.

Obecnie, na stronie głównej Wrzuta.pl wyświetla się komunikat o zakończeniu działalności witryny, tym samym, jej wydawca zaznacza, iż zgodnie z regulaminem, stronie nie zapewni dalszego przechowywania opublikowanych tam treści.

– Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować – poinformowano.

To nie pierwszy raz, kiedy Grupa Wirtualna Polska zrezygnowała z serwisu. Ponad dwa lata temu był nim Smog.pl. Od roku jednak, produkuje również dużo autorskich treści wideo do swojego kanału telewizyjnego WP. Uruchomiła również serwić WP.tv, a pod koniec ub. R. przejęła witrynę Videostar.pl, której nazwę zmieniono na WP Pilot.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...