Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi do -70% na „Weekend Zniżek”  

Informacja Prasowa - 18.08.2021
147

Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi do -70% na „Weekend Zniżek”  

Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi do -70% na „Weekend Zniżek” 

Portret dziennikarki Anity Werner, skomplikowane relacje matek z dziećmi, przygotowanie rodziny do powrotu dzieci do szkoły oraz historie kobiet rozwiedzionych po latach – to tylko niektóre tematy, o których będzie można przeczytać w najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Extra”. Dodatkowo, w wydaniu czytelnicy znajdą kupony rabatowe do -70% na zakupy w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br. Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” będą dostępne w punktach sprzedaży prasy od jutra – czwartku, 19 sierpnia br. 

Bohaterką okładki miesięcznika jest dziennikarka „Faktów” TVN i TVN24 Anita Werner. O początkach swojej drogi zawodowej, pracy nad ostatnią książką, budowaniem swojej marki i prowadzeniu zwykłego życia pomimo swojej popularności opowiada Monice Tutak-Goll.

Tematem wrześniowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” są rodzice i dzieci. Na łamach numeru dziennikarka Krystyna Romanowska rozmawia z psychiatrą o tym, jak najlepiej przygotować całą rodzinę na powrót dzieci do szkoły, który w czasie trwającej pandemii koronawirusa jest wielką niewiadomą. O skomplikowanej relacji matek i ich dzieci z różnych stron świata mówią z kolei Katarzyna Tubylewicz oraz Urszula Chowaniec, autorki podcastów „SNACK – Sztokholmskie Niepokorne Arcy-Celne Konwersacje Kasi & Uli”. Teresa Skolimowska, mama przedwcześnie zmarłej Kamili, mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem opowiada natomiast, co pamięta z dnia, w którym umarła jej córka i co wtedy czuła. W szczerej rozmowie z Beatą Żurek i Tomaszem Czoikiem – autorami wydanej 11 sierpnia br. nakładem Wydawnictwa Agora książki „Kama, Historia Kamili Skolimowskiej” – matka olimpijki zdradza, czy uporała się z nieobecnością córki.

W wydaniu czytelnicy przeczytają także m.in. historie kobiet, które rozwiodły się po 50. Tego, dlaczego po latach zdecydowały się na taki krok i czy nie żałują podjętych decyzji, wysłuchała Monika Redzisz.

Ponadto redakcja magazynu zaprasza wszystkich na akcję rabatową „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br. W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą kupony zniżkowe do -70% na zakupy w sklepach online oraz stacjonarnych w całej Polsce. Rabaty można będzie wykorzystać na zakup m.in. ubrań i dodatków najpopularniejszych marek, a także na kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Adresy sklepów, w których obowiązuje „Weekend Zniżek”, a także regulamin akcji dostępne są na Wysokieobcasy.pl. Cyfrowi subskrybenci „Wysokich Obcasów” znajdą również w serwisie wszystkie rabatowe kupony. Partnerem akcji jest sieć centrów handlowych Factory.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy przypadek jazdy autem po alkoholu, dokonanej przez Beatę Kozidrak, będzie miał wpływ na jej dalszą karierę ??

Loading ... Loading ...