Wrześniowe “Wysokie Obcasy Extra” o włoskiej radości życia  

Informacja Prasowa - 16.08.2023
108

Bohaterką okładki będzie jedna z największych gwiazd włoskiego kina Sophia Loren

W czwartek, 17 sierpnia 2023 r. ukażą się wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra”. Bohaterką okładki będzie jedna z największych gwiazd włoskiego kina Sophia Loren, a temat numeru to włoskie życie w stylu Dolce Vita. W nowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” czytelniczki i czytelnicy znajdą również akcję rabatową Weekend Zniżek.

Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” prezentują kolejne inspirujące artykuły – ukaże się m.in tekst Joanny Wróżyńskiej o aktorce Monice Bellucci, która swoją magią przywołuje złotą erę Hollywood.
Magdalena Kacalak zabierze czytelniczki i czytelników w nostalgiczną podróż po wakacyjnych włoskich filmach. Nie zabraknie również polskiej interpretacji włoskich klasyków kulinarnych.

Ponadto w wydaniu tekst o trudzie siostrzanej relacji w tekście Beaty Żurek, o syndromie pustego gniazda opowie psycholożka dr Magdalena Śniegulska w rozmowie przeprowadzonej przez Agnieszkę Wrzesień, a psycholog biznesu Jacek Santorski w rozmowie z Anną J. Dudek opowie o Sokratejskiej pokorze.

Redakcja przygotowała również Weekend Zniżek, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą szeroką ofertę rabatów na różnorodne, produkty i usługi. W zestawieniu znalazły się takie marki jak: Homla, GAP, ESOTIQ, Kärcher czy WITTCHEN.

Nowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawią się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 17 września br. (w cenie 12,99 zł). Prenumeratę miesięcznika oraz bieżący numer z bezpłatną dostawą pod wskazany adres można zamawiać na stronie Prenumerata24.pl, zaś pojedyncze wydania m.in. na Kulturalnysklep.pl, a w formie cyfrowej – na Publio.pl.

Artykuły z wydania są dostępne dla prenumeratorów Wyborcza.pl (Pakiet Premium) – w serwisie Wysokieobcasy.pl i w aplikacji mobilnej Wyborcza.

„Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej – w aplikacji „Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl lub Wysokieobcasy.pl. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, gdzie profil miesięcznika śledzi już ponad 31 tys. osób.

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...