Wrike stawia na Europę Środkowo-Wschodnią i ogłasza konkurs

Informacja Prasowa - 03.07.2019
196

Wrike stawia na Europę Środkowo-Wschodnią i ogłasza konkurs

Wrike, dostawca platformy do zarządzania projektami, otworzył nowe międzynarodowe biuro w czeskiej Pradze i ogłosił inicjatywę „Work, Unleashed 2019”, czyli swój pierwszy konkurs ukierunkowany na rozwój produktu.Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych specjalistów z branży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Efektem działań marki ma być zatrudnienie 250 specjalistów IT z regionu w ciągu najbliższych trzech lat.

Praskie biuro Wrike mieści się w należącym do CA Immo nowoczesnym budynku, który znajduje się w dynamicznie rozwijającej się siódmej dzielnicy stolicy Czech. Nowe biuro będzie pełnić rolę środkowoeuropejskiej centrali dla rozwijającego się zespołu badawczo-rozwojowego. Zapewni ono globalnym klientom firmy lepszy dostęp do wysokiej jakości usług w zakresie sprzedaży i wsparcia. W związku z nową inwestycją, Wrike planuje intensywną kampanię rekrutacyjną.

Chcemy zatrudnić 80 pracowników do końca roku i 250 w ciągu następnych trzech lat. Nowi specjaliści zasilą zespół sprzedaży, obsługi klienta i badawczo-rozwojowy. Szukamy w szczególności programistów, projektantów i menedżerów produktów. Aby wesprzeć ambitny cel zatrudnienia, postanowiliśmy zorganizować konkurs Work, Unleashed 2019 – mówi Andrew Filev, założyciel i prezes Wrike

Ogłoszony konkurs ma na celu zebranie pomysłów, które pozwolą poprawić user experience oraz funkcjonalność platformy Wrike, a docelowo zwiększyć efektywność współpracy, podnieść produktywność i pomóc firmom osiągać więcej w krótszym czasie. Wartość puli nagród w konkursie przekracza 100 tysięcy dolarów i obejmuje m.in. nagrody pieniężne w wysokości 25, 10 i 5 tysięcy dolarów dla pierwszych trzech zespołów.

– Nasz konkurs przeznaczony jest specjalistom IT od programistów, przez grafików, po menedżerów produktów. Chcemy, aby zgłaszali swoje pomysły na wtyczki, aplikacje, rozszerzenia lub inne funkcje, które uzupełnią lub rozszerzą platformę Wrike. Wierzymy, że pozyskiwanie pomysłów od europejskich talentów będzie dla nas świetną okazją do spojrzenia na naszą platformę z zupełnie innej perspektywy i pomoże nam iść dalej ścieżką innowacji. Cały zespół z niecierpliwością czeka na to, co wyniknie z konkursu – dodaje Filev.

 

W konkursie „Work, Unleashed 2019” mogą wziąć udział programiści, projektanci i menedżerowie produktów z 11 europejskich krajów: Polski, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Wszystkie zgłoszone projekty muszą uzupełniać lub rozszerzać funkcjonalność platformy Wrike oraz jasno wskazywać zarówno problem, jak i jego rozwiązanie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 sierpnia 2019 r. Dziesiątka zespołów zakwalifikowanych do finału zostanie ogłoszona 20 sierpnia 2019 r. i przyleci do Pragi 19 września 2019 r. na ostateczną ocenę i ceremonię wręczenia nagród.

 

Więcej informacji na temat konkursu i jego regulaminu oraz zasad rejestracji można znaleźć na stronie: https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...