WP Typer – serwis do typowania wyników sportowych

Informacja Prasowa - 18.06.2018
100

WP Typer – serwis do typowania wyników sportowych

Specjalnie na mundial Wirtualna Polska przygotowała sportową zabawę polegającą na wytypowaniu najdłuższej passy wygranych meczów i uzyskaniu miana najlepszego Typera. To pierwszy taki serwis w Polsce.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to rywalizacja, spotkania pełne emocji oraz nerwowe oczekiwanie na ostateczny wynik. Od teraz prawie 6 mln użytkowników WP SportowychFaktów może poczuć smak sportowego współzawodnictwa i przewidywania wyników meczów podczas mundialu.

– Postawiliśmy na koncept typowania wyników znany doskonale wszystkim fanom sportu i rozbudowaliśmy go o elementy współzawodnictwa, aby uczynić zabawę jeszcze ciekawszą. Stworzyliśmy angażującą rozgrywkę, której zasady są jasne zarówno dla sportowych harduserów, jak i casualowych graczy. Od dziś każdy użytkownik WP może wziąć udział w rywalizacji o miano najlepszego typera mundialu – mówi Krzysztof Zych, Dyrektor Operacyjny w WP. Serwis dostępny jest pod adresem www.typer.wp.pl. Zadaniem użytkowników jest zbudowanie najdłuższej serii poprawnych trafień, na podstawie których budowane są rankingi. Wybrany mecz typuje się przed jego rozpoczęciem. Jednorazowo można oznaczyć tylko jedno wydarzenie, kolejne – po zakończeniu poprzedniego. W ten sposób, wyłoniony zostanie zwycięzca, który wykazał się najlepszą wiedzą i poprawnie przewidział najdłuższą serię wydarzeń sportowych.

WP Typer powstał w ramach WP SportowychFaktów – najpopularniejszego serwisu sportowego w Polsce. Portal prezentuje najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady i zdjęcia. Wirtualna Polska pracuje nad rozszerzeniem serwisu o inne dyscypliny i wydarzenia sportowe. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z maja 2018 r. WP SportoweFakty odwiedziło 5,86 mln realnych użytkowników.

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...