WP SportoweFakty przedłużają współpracę z żużlową PGE Ekstraligą

Informacja Prasowa - 23.12.2021
276

WP SportoweFakty przedłużają współpracę z żużlową PGE Ekstraligą

WP SportoweFakty przedłużają współpracę z żużlową PGE Ekstraligą

Wirtualna Polska i Ekstraliga Żużlowa przedłużyły umowę o współpracy na kolejne 4 lata. Na jej mocy WP SportoweFakty pozostają oficjalnym partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi. Umowa gwarantuje emisję skrótów ze wszystkich meczów w każdym sezonie rozgrywkowym, a także dostęp do produkcji typu highlights i lifestyle – emitowanych premierowo w serwisie WP Sportowe Fakty.

Nowa umowa przewiduje też wzajemne świadczenia marketingowe, szeroką współpracę w zakresie rozgrywek PGE Ekstraligi, PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi i Gali PGE Ekstraligi oraz kontynuację produkcji i emisji materiałów wideo. Rocznie wyemitowanych zostanie ich blisko 800. Niezmiennie w żużlowym serwisie tematycznym WP Sportowe Fakty oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski będzie można zobaczyć magazyn internetowy PGE Ekstraligi. Zgodnie
z nową umową, będzie on emitowany na żywo w trakcie rozgrywek, a także – raz w miesiącu – poza sezonem.

W zakończonym we wrześniu sezonie współpraca obu partnerów zaowocowała emisją około pięciuset materiałów wideo, które wyświetlono prawie 46 milionów razy. Jednym z najważniejszych elementów współpracy był rozwijający się z każdym rokiem internetowy Magazyn PGE Ekstraligi, który emitowano nie tylko w serwisie żużlowym WP Sportowe Fakty, ale także bezpośrednio ze strony głównej Wirtualnej Polski.

Przedłużenie naszej współpracy jest naturalnym i przemyślanym krokiem, ponieważ Wirtualna Polska jest dla nas sprawdzonym partnerem i absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o informacje ze świata żużla na polskim rynku portali horyzontalnych. Obecność PGE Ekstraligi w serwisach tematycznych, takich jak WP SportoweFakty, ale także na stronie głównej Wirtualnej Polski to gwarancja dotarcia do wszystkich kibiców PGE Ekstraligi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości Magazynu PGE Ekstraligi, który rozwija się z każdym rokiem, a jego oglądalność sięgająca 400 tysięcy widzów to dla nas odpowiedź na zapotrzebowanie kibiców powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes Zarządu Ekstraligi Żużlowej.

WP SportoweFakty to portal, który żużel ma we krwi od zawsze. Jesteśmy internetowym serwisem pierwszego wyboru dla kibiców żużla w Polsce, dlatego naturalnym kierunkiem jest dla nas współpraca z najlepszą ligą świata. Bardzo się cieszę, że będziemy współpracować również w kolejnych latach – mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP SportoweFakty, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

Umowa między partnerami trwa nieprzerwanie od 2019 roku.

 

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...