WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

Informacja Prasowa - 06.07.2021
235

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

Do oferty serwisu WP Pilot dołączyły nowe kanały: History, History 2 oraz Crime + Investigation. Kanały History oraz Crime+Investigation dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History 2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

WP Pilot rozszerza ofertę contentową. Już od 6 lipca na użytkowników platformy czekają nowe programy o tematyce historycznej, popularnonaukowej i filmowej.

Kanały grupy A+E Network to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie,
a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości
mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

History Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. History Channel słynie z kultowych programów dokumentalnych, a także fascynujących dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak „Wikingowie” i „Piraci”.

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Znany z bezkompromisowych produkcji dokumentalnych o tematyce historycznej i kultowej serii „Starożytni kosmici” zachęca widzów do zagłębiania się w teorie spiskowe, odkrywania bogactwa historii świata oraz zanurzenia się w kluczowych momentach przeszłości i teraźniejszości.

Crime+Investigation jest kanałem kryminalnym, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na naszym rynku.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ceny pakietów zaczynają się już od 9,99 zł. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki (wakacje.pl, nocowanie.pl), mody (domodi.pl, allani.pl), wyposażenia wnętrz (homebook.pl) i projektowania domów (extradom.pl), usług finansowych (totalmoney.pl) oraz motoryzacji (superauto.pl). Zgodnie z badaniem Mediapanel, w czerwcu 2021 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,6 mln Polaków.

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...