WP Pilot i born2be rozpoczynają współpracę

Informacja Prasowa - 25.06.2018
151

WP Pilot i born2be rozpoczynają współpracę

Do każdego zamówienia zrealizowanego w sklepie born2be, między 22 czerwca a 2 lipca, klienci otrzymają specjalny „bilet” WP Pilota. Na biletach będzie znajdować się kod dostępu do 14 dniowego pakietu Starter Plus w WP Pilot. Marki w ramach współpracy zrealizują także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

14 dniowy bilet WP Pilot jest doskonałą okazją, by przetestować telewizję przez Internet. Aktywowany za pomocą biletu, pakiet Starter Plus to 26 stacji dostępnych na: komputerze, telefonie, telewizorze i tablecie. Szeroka oferta kanałów, w tym m.in. TVN, Polsat, TV Puls i TV4 idealnie sprawdzi się jako drugi ekran podczas podróży czy na wakacjach – z usługi można skorzystać także na terenie całej Unii Europejskiej.

Marki proponują również konkurs, w którym można wygrać akcesoria plażowe i pakiety telewizyjne. By wygrać należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Bez czego nie wyobrażasz sobie urlopu?”. Konkurs odbywać się będzie na fanpage’u born2be.

O WP Pilot:

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

O born2be.pl:

W sklepie born2be oferujemy modne obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz odzież. Dzięki dużej ilości rabatów sklep jest idealnym miejscem do zaopatrzenia garderoby dla całej rodziny. To, co nas wyróżnia, to największy wybór i cena na każdą kieszeń w myśl idei „smart living”. born2be to sprawny wybór i szybki zakup bez wychodzenia z domu. Prowadzimy kanały w mediach społecznościowych. Na Facebooku zrzeszamy 365 tysięcy użytkowników, którzy każdego dnia reagują na akcje specjalne, oferty rabatowe oraz serię konkursów.

Comments

comments

151
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...