WP chce spełnić marzenie Powstańca Warszawskiego

Informacja Prasowa - 27.07.2018
235

WP chce spełnić marzenie Powstańca Warszawskiego

Stanisław Jan Majewski ma jedno, proste marzenie. Zespół Wirtualnej Polski chce je spełnić i zaprasza 1 sierpnia o godzinie 10 rano do zebrania się na Skwerze Pamięci Batalionu AK „Zaremba-Piorun”. Wszystko, by pamięć o Powstaniu Warszawskim przetrwała jak najdłużej.

Zbliża się 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Walka o upragnioną wolność i godność kosztowała życie setek tysięcy naszych rodaków. Dziś jest już z nami zaledwie garstka tych, którzy pamiętają tamte wydarzenia, bohaterów gotowych oddać życie za niepodległą Polskę.

W wywiadzie dla WP, Stanisław Jan Majewski, ps. „Stach” zdradził, że jego największym marzeniem jest, aby w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ludzie pokazali mu, że jeszcze pamiętają o tym, co działo się w Polsce w 1944 roku. Pan Stanisław chce, by w środę, 1 sierpnia o godzinie 10 rano na Skwerze Pamięci Batalionu AK “Zaremba-Piorun (w Śródmieściu, między ulicami Wspólną, Poznańską i św. Barbary) w Warszawie zebrało się jak najwięcej osób. Marzy, by warszawiacy porozmawiali z nim i jego braćmi broni. Usłyszeli świadectwa uczestników Powstania po to, by pamięć o tym wydarzeniu była żywa, szczególnie wśród młodych.

Zespół Wirtualnej Polski postanowił spróbować spełnić marzenie pana Stanisława. Zaprasza do wspólnej obecności na Skwerze Pamięci Batalionu AK „Zaremba-Piorun”, czyli tego, w szeregach którego walczył Stanisław Jan Majewski.

Informacje dostępne są również w wydarzeniu na Facebooku pod linkiem: https://goo.gl/3iJx6L

Data i miejsce:

Środa, 1 sierpnia, godzina 10:00

Skwer Pamięci Batalionu AK “Zaremba-Piorun”

Warszawa Śródmieście, pomiędzy ulicami: Wspólną, Poznańską i św. Barbary

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...