Work Service rozpoczyna współpracę z Clear Communication Group

Redakcja PR - 03.09.2018
248

Work Service rozpoczyna współpracę z Clear Communication Group

Z początkiem września 2018 roku największa w Polsce firma usług HR, Work Service S.A rozpoczyna współpracę z Clear Communication Group. Agencja będzie realizować zadania biura prasowego Grupy: zajmie się komunikacją korporacyjną i ekspercką firmy.

Do zadań Clear Communication Group należą relacje z mediami – jako zewnętrzne biuro prasowe, w tym przygotowywanie materiałów na potrzeby komunikacji korporacyjnej i wsparcie ekspertów w kontaktach z mediami.

Po stronie CCG działania realizować będzie Hanna Mkhitaran, konsultant ds. PR oraz Marek Gieorgica – partner zarządzający CCG. Clear Communication Group została wybrana w drodze zapytania ofertowego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Clear Communiaction Group jest agencją PR specjalizującą się w usługach public relations dla spółek giełdowych, banków, firm sektora finansowego i technologicznego oraz przedstawicieli sektora usług profesjonalnych. Firma powstawała w 2011 roku. Jej zespół liczy obecnie 18 osób.

Grupa Kapitałowa Work Service działa od 1999 roku i jest największym dostawcą kompleksowych usług HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność na terenie całej Polski za pośrednictwem sieci oddziałów oraz za granicą w 12 krajach. Specjalizuje się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. Work Service jest spółką notowaną na giełdach w Warszawie i Londynie.

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...