Wojtek Kardyś z audycją radiową o influencerach w Radiu Kampus

Informacja Prasowa - 08.05.2017
197

Wojtek Kardyś z audycją radiową o influencerach

Wojciech Kardyś, New Business Manager w agencji Szeri Szeri (grupa AdNext), od początku maja sprawdza się także w nowej roli. W sobotę poprowadził innowacyjny, autorski program w Radiu Kampus. Jest to rozmowa na zasadzie AMA (ask me anything). Z pytaniami zmierzą się najwięksi influencerzy w Polsce. Audycji będzie można posłuchać w każdą sobotę o godzinie 13:00. 

Radiowe AMA to pierwsza w Polsce audycja poświęcona influencerom i blogerom prowadzona przez praktyka, który zna branżę od podstaw. Program będzie w całości poświęcony Internetowi (od fake-news po wynagrodzenie youtuberów po gości, od tego jak to jest zdobyć 10 000 likeów w godzinę, przeprowadzać wywiad z prezydentem czy jak prowadzić biznes na YouTubie po to kim jest blogerem i jak nim zostać).

Kardyś postawił na innowacyjną formułę – będzie go współtworzył z fanami poszczególnych influencerów. Słuchacze będą mogli zgłaszać swoje pytania.

Audycja jest adresowana do każdego, kto chociaż trochę interesuję się zjawiskiem influencingu oraz Internetem, kto chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o współczesnych celebrytach oraz o tym jak radzić sobie z fake-newsami.

W pierwszym programie wystąpił Kuba Jankowski, jeden z pierwszych prowadzących kanału „Matura to Bzdura”, który opowiadał m.in. o tym jak zmienia się telewizja internetowa.

Audycji można posłuchać w każdą sobotę o 13:00 w Radiu Kampus na 97,1 FM, przez Internet lub za pomocą aplikacji TuneIn.

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...