Wojciech Waglowski Dyrektorem Zarządzającym FleishmanHillard w Polsce

Jerzy Ciszewski - 19.05.2016
153

Julia Kozak odchodzi z FleishmanHillard po 13 latach pracy w tej firmie

Warszawa, 19 maja, 2016 roku

Od 1 czerwca 2016 roku, Wojciech Waglowski obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego FleishmanHillard w Polsce.

Wojciech Waglowski ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe związane z komunikacją. Jest związany z FleishmanHillard od 2004 roku, kiedy to dołączył do zespołu jako jeden z pierwszych pracowników firmy po jej założeniu. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej m.in. działaniach dla sektora energetycznego oraz technologicznego. Zapoczątkował i rozwinął kompetencje agencji w zakresie public affairs.

„Ponad 10 lat, które spędziłem we FleishmanHillard było dobrą lekcją rozwoju i budowania nowych kompetencji firmy” – powiedział Waglowski. „Z dużą otwartością patrzę na kolejne lata, mając u boku bardzo dobry zespół. Chcemy być na czele zmian jakie niesie nowoczesna komunikacja”.

Julia Kozak, która otworzyła polskie biuro FleishmanHillard i pełniła role Dyrektora Zarządzającego przez ponad 13 lat odchodzi z firmy. „Po fantastycznym czasie spędzonym we FleishmanHillard, poczułam, że nadszedł czas na zmiany” – powiedziała Kozak. „Jestem bardzo dumna z naszego zespołu i sukcesów jakie udało się przez ten czas osiągnąć. Dziękuję też Wojtkowi, że zgodził się objąć stery agencji” – dodała.

„Wojciech Waglowski swoimi dotychczasowymi działaniami w agencji udowodnił zdolności managerskie, posiada też doskonałą wiedzę i umiejętności w zakresie doradztwa komunikacyjnego. Jestem przekonany, że utrzyma bardzo wysoki poziom obsługi klientów i zarządzania firmą” – powiedział John Saunders, CEO FleishmanHillard. „Chcę też szczególnie podziękować Julii – za ogromną inspirację i bycie liderem nie tylko dla zespołu w Polsce. Życzę Julii wszystkiego najlepszego w nowych wyzwaniach.” – podsumował.

Wojciech Waglowski Dyrektorem Zarządzającym FleishmanHillard w Polsce

Julia Kozak i Wojciech Waglowski

Kontakt:

FleishmanHillard sp. z o.o | Juliusza Słowackiego 19a | 01-592 Warsaw | Poland

O +48 22 663 00 81 | F + 48 22 663 00 91

fleishmanhillard.pl

Julia Kozak – 694 669 773

Wojciech Waglowski – 603 161 959

Informacje o FleishmanHillard

FleishmanHillard to firma komunikacyjna specjalizująca się w public relations, zarządzaniu reputacją, public affairs oraz tworzeniu treści. W 2014 roku agencja została uhonorowana tytułem Global Agency of the Year przez PR Week, a rok wcześniej magazyn Advertising Age nagrodził ją tytułem “Standout Agency”. FleishmanHillard jest częścią grupy medialnej Omnicom. Firma posiada ponad 85 biur własnych w 30 krajach oraz sieć agencji partnerskich w kolejnych 43 krajach. Więcej o agencji www.fleishmanhillard.com.

Comments

comments

153
Komentarze
  • Kama www.werbe.pl

    ciekawy wpis

Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...