Witold Woźniak doradcą w Wirtualnej Polsce

Informacja Prasowa - 07.10.2019
43

Witold Woźniak doradcą w Wirtualnej Polsce

Wieloletni prezes polskiego oddziału Bauer Media Group, Witold Woźniak, został doradcą strategicznym Wirtualnej Polski. Jego zadaniem będzie współpraca z zarządami spółek Wirtualna Polska Holding w zakresie analizy rynku e-commerce i mediów, usprawniania procesów biznesowych oraz konsultacje przy tworzeniu nowych narzędzi produktowych.

Chcemy wykorzystać olbrzymie, wieloletnie doświadczenie menadżerskie Witolda w rozwoju naszych spółek i pracy nad nowymi produktami. Głęboko wierzę, że znajomość rynku i oczekiwań odbiorców pozwoli nam budować jeszcze lepsze usługi i dalej dynamicznie się rozwijaćmówi Jacek Świderski, Prezes Zarządu Wirtualna Polska Holding S.A.

Witold Woźniak w latach 2015-2018 zasiadał w zarządzie niemieckiej grupy mediowo-technologicznej Bauer Media odpowiadając globalnie za segmenty: radiowy, porównywarek finansowych i portali internetowych oraz w Europie Wschodniej za wydawnictwa prasowe i drukarnie.  Wcześniej przez 16 lat był szefem polskiego oddziału Bauer Media, gdzie współtworzył Wydawnictwo Bauer i drukarnie wklęsłodrukowe, a także odpowiadał bezpośrednio za akwizycje i dalszy rozwój biznesowy m.in. Grupy Radiowej RMF, portalu horyzontalnego Interia.pl, porównywarki finansowej Rankomat i E-Broker, sieci agencyjnej SEM/SEO Sunrise System oraz wielu innych przedsięwzięć cyfrowych.

Jest absolwentem wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej, a także brytyjskich studiów finansowych ACCA i marketingowych CIM.

Grupa Wirtualna Polska odniosła wielki sukces na bardzo konkurencyjnym rynku, pokonując w ciągu zaledwie kilku lat drogę od małego portalu rozrywkowego do niekwestionowanego lidera serwisów treściowych i licznych segmentów e-commerce. To dla mnie wielki zaszczyt i przyjemność móc współpracować z najlepszymi specjalistami branży internetowej w Polsce mówi Witold Woźniak.

Comments

comments

43
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...