Wirtualna Polska współpracuje z Ogólnopolską Grupą Badawczą

Informacja Prasowa - 19.12.2019
159

Wirtualna Polska współpracuje z Ogólnopolską Grupą Badawczą

Instytut Badań Spraw Publicznych należący do Ogólnopolskiej Grupy Badawczej będzie realizować sondaże i prognozy dla Wirtualnej Polski. Pierwsze badanie zostanie zaprezentowane w niedzielę, 22 grudnia, w programie #Newsroom, przygotowywanym we współpracy WP i Polsat News.

Wirtualna Polska to największy wydawca internetowy w Polsce, co miesiąc z serwisów i usług WP korzysta ponad 21 milionów Polaków. Na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi wzrasta zainteresowanie sprawdzonymi badaniami opinii publicznej. Dlatego, partnerem Wirtualnej Polski w ich dostarczaniu została Ogólnopolska Grupa Badawcza poprzez Instytut Badań Spraw Publicznych.

 

Misja Wirtualnej Polski to nie tylko bycie największym, ale również najbardziej podziwianym wydawnictwem. Dlatego, jesteśmy zobowiązani dostarczać użytkownikom profesjonalne i wiarygodne badania oraz sondaże. Wybraliśmy Ogólnopolską Grupę Badawczą, prężnie rozwijający się ośrodek analityczny, który z sukcesami przeprowadzał sondaże przed ostatnimi wyborami samorządowymi i parlamentarnymimówi Tomasz Machała, wiceprezes ds. produktu wydawniczego Wirtualna Polska Media.

Ogólnopolska Grupa Badawcza pozwala zrozumieć postawy i potrzeby Polaków, zarówno jako konsumentów, jak i obywateli i wyborców. OGB realizuje badania społeczne, analizy rynku, prognozy wyborcze oraz tworzy własne narzędzia analityczne.

Cieszymy się ze współpracy z Wirtualną Polską, która pozwoli nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, nie tylko z sondażami Instytutu Badań Spraw Publicznych, ale także z analizami i prognozami wyborczymi tworzonymi przez StanPolityki.pl. Będziemy również udostępniać czytelnikom WP nasze narzędzia do wizualizacji danych wyborczych i gospodarczych mówi Łukasz Pawłowski, prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej.

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...