Wirtualna Polska rozwija dział zarządzania kontentem

Informacja Prasowa - 02.03.2018
9

Wirtualna Polska rozwija dział zarządzania kontentem

Do WP dołączył Maciej Wołosiuk. Jako specjalista ds. kontentu zajmuje się pozyskiwaniem treści z kategorii informacji i kultury.

Maciej Wołosiuk w swojej karierze zawodowej zajmował się marketingiem. Współpracował z mediami i agencjami reklamowymi. Wcześniej pracował także jako koordynator Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie od 2017 roku pełni rolę członka zarządu. W Wirtualnej Polsce odpowiada za pozyskiwanie treści dla serwisów WP, szczególnie w obszarach informacji i kultury. Do jego obowiązków będzie należeć także prowadzenie badań oraz analiza rynku mediów.

Dział Zarządzania Kontentem WP pozyskuje treści dla wszystkich serwisów należących do Wirtualnej Polski. Współpracuje z agencjami, w tym m.in. z PAP, Forum, Getty Images i ONS. Nawiązuje bezpośrednie relacje z ekspertami opinii, influencerami i vlogerami. Dział pozyskuje również treści wideo.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych i e-commercowych. Według badania Gemius/PBI, w styczniu 2018 z produktów internetowych WP korzystało 21,7 mln Polaków.

Comments

comments

9
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...