Wilfredo León ambasadorem Marki Galeco

Informacja Prasowa - 03.02.2020
229

Wilfredo León ambasadorem Marki Galeco

Pod koniec grudnia 2019 roku firma Galeco nawiązała współpracę z siatkarzem Wilfredo Leónem, który do 2022 roku będzie Ambasadorem Marki Galeco.

Myśląc o Ambasadorze Marki Galeco mieliśmy na uwadze, aby zarówno osobowość, postawa, jak i wyznawane przez niego wartości były zgodne i spójne z wartościami marki i firmy Galeco. Zależało nam na tym, aby osoba która będzie nas reprezentować była uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, ambitna, dążąca do  osobistego rozwoju, profesjonalna w tym co robi i czym się zajmuje oraz uczciwa, kierująca się zasadami fair play” – czytamy w komunikacie marki.

Wybór mógłby tylko jeden. Wilfredo León jako polski siatkarz kubańskiego pochodzenia, swoją postawą, ciężką pracą i determinacją pokazał, że można z uśmiechem pokonywać przeciwności losu i osiągnąć sukces.

Nie bez znaczenia był również fakt, że dla Wilfredo Leóna na pierwszym miejscu zawsze była i jest rodzina oraz bliskie relacje z osobami dla niego najważniejszymi.

Dla Galeco, jako firmy z rodzinnymi korzeniami, właśnie wartości rodzinne, partnerskie podejście do klientów i pracowników, działania zgodne z etyką biznesu są szczególnie bliskie, dlatego też osoba wybranego przez Galeco Ambasadora może w pełni identyfikować się z wartościami ważnymi dla marki.

Comments

comments

229
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...