Wielkie odliczanie do 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Redakcja PR - 23.03.2017
33

26 marca ulicami Warszawy przebiegnie 12. PZU Półmaraton Warszawski

Jeszcze do soboty można zapisać się na 12. PZU Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 26 marca. Tradycyjnie otwiera on sezon biegowy w Polsce. 

Zapisy na bieg prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej rejestracja.maratonwarszawski.com

Zapisanie się do biegu będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów 12. Półmaratonu Warszawskiego, z zastrzeżeniem że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 22.03.2017r. oraz dostępnych w Biurze Zawodów wynosi 200.

Trasa 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego:

 

MAPA_gotowa_ULICE
 

Dzień przed startem półmaratonu, w sobotę, od godz. 12:00 do 18:00, w Sali Kinowej warszawskiego stadionu PGE Narodowy zaprzyjaźnieni eksperci podpowiedzą, jak trenować, odżywiać się i dbać o swój organizm, aby jak najdłużej cieszyć się bieganiem. Solidna porcja wiedzy pomoże przygotować się do biegu, wystartować w zawodach, a po ich ukończeniu zregenerować się z myślą o kolejnych startach.

>> Program Seminariów

Uber przygotował specjalną promocję dla uczestników 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jeśli nigdy nie korzystałeś z UBERA to przysługuje Ci darmowy przejazdu na HASŁO: pmwnowy Jeśli jesteś już użytkownikiem aplikacji możesz dwukrotnie wykorzystać rabat 15% na HASŁO: pmwklient

Promocje obowiązują od 24 do 26 marca.

12. PZU Półmaraton Warszawski zaliczany jest do Korony Polskich Półmaratonów 2017.

Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z Wojskowym Klubem Biegacza „META” Lubliniec, opracowało regulamin zdobywania medalu Korony Polskich Półmaratonów w 2017 roku.

Zostało wybranych 10 półmaratonów. Żeby zdobyć „Koronę” wystarczy ukończyć 5 półmaratonów w ciągu kalendarzowego roku.

Pełną listę biegów, regulamin i wniosek „KPP” znajdziecie na stronie internetowej PSB: www.psb-biegi.com.pl/

źródło: 12. PZU Półmaraton Warszawski 

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...