Wielkie odliczanie do 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Redakcja PR - 23.03.2017
4

26 marca ulicami Warszawy przebiegnie 12. PZU Półmaraton Warszawski

Jeszcze do soboty można zapisać się na 12. PZU Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 26 marca. Tradycyjnie otwiera on sezon biegowy w Polsce. 

Zapisy na bieg prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej rejestracja.maratonwarszawski.com

Zapisanie się do biegu będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów 12. Półmaratonu Warszawskiego, z zastrzeżeniem że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 22.03.2017r. oraz dostępnych w Biurze Zawodów wynosi 200.

Trasa 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego:

 

MAPA_gotowa_ULICE
 

Dzień przed startem półmaratonu, w sobotę, od godz. 12:00 do 18:00, w Sali Kinowej warszawskiego stadionu PGE Narodowy zaprzyjaźnieni eksperci podpowiedzą, jak trenować, odżywiać się i dbać o swój organizm, aby jak najdłużej cieszyć się bieganiem. Solidna porcja wiedzy pomoże przygotować się do biegu, wystartować w zawodach, a po ich ukończeniu zregenerować się z myślą o kolejnych startach.

>> Program Seminariów

Uber przygotował specjalną promocję dla uczestników 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jeśli nigdy nie korzystałeś z UBERA to przysługuje Ci darmowy przejazdu na HASŁO: pmwnowy Jeśli jesteś już użytkownikiem aplikacji możesz dwukrotnie wykorzystać rabat 15% na HASŁO: pmwklient

Promocje obowiązują od 24 do 26 marca.

12. PZU Półmaraton Warszawski zaliczany jest do Korony Polskich Półmaratonów 2017.

Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z Wojskowym Klubem Biegacza „META” Lubliniec, opracowało regulamin zdobywania medalu Korony Polskich Półmaratonów w 2017 roku.

Zostało wybranych 10 półmaratonów. Żeby zdobyć „Koronę” wystarczy ukończyć 5 półmaratonów w ciągu kalendarzowego roku.

Pełną listę biegów, regulamin i wniosek „KPP” znajdziecie na stronie internetowej PSB: www.psb-biegi.com.pl/

źródło: 12. PZU Półmaraton Warszawski 

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...