Wielki powrót Airbusów A380 linii Emirates

Informacja Prasowa - 15.07.2020
131

Wielki powrót Airbusów A380 linii Emirates

Wielki powrót Airbusów A380 linii Emirates

Linie Emirates ogłosiły powrót połączeń realizowanych przez A380 do Amsterdamu, wznowienie lotów A380 do Londynu i Paryża i ponowne uruchomienie siatki połączeń do 7 innych miast w ciągu jednego dnia

15 lipca 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates będą obsługiwały codzienne loty do Amsterdamu swoim kultowym airbusem A380 oraz dodadzą drugie dzienne połączenie realizowane przez A380 do londyńskiego Heathrow od 1 sierpnia.

Samoloty A380 linii Emirates powróciły wraz z lotem EK001, który wystartował z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju do londyńskiego Heathrow oraz z pierwszym od marca lotem pasażerskim EK073.

Przylot Emirates EK073 zostanie specjalnie uczczony na lotnisku Charles De Gaulle w Paryżu, ponieważ jest to pierwszy rozkładowy lot A380 na tym dużym europejskim lotnisku od początku pandemii.

Emirates ponownie uruchomią regularne usługi pasażerskie do siedmiu kolejnych miast – Aten, Barcelony, Genewy, Glasgow, Larnaki, Monachium i Rzymu, oferując swoim klientom jeszcze więcej opcji podróży.

W ciągu najbliższych dwóch dni Emirates wznowią loty do Male (16 lipca), Waszyngtonu (16 lipca) i Brukseli (17 lipca).

Emirates aktualnie obsługują ponad 50 kierunków, oferując podróżnym dogodne przesiadki w Dubaju, ułatwiając tym samym podróż między Amerykami, Europą, Afryką, Bliskim Wschodem, Azją i Pacyfikiem.

Klienci klasy premium mogą znowu cieszyć się z usług, takich jak prywatny kierowca czy poczekalnia w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, które wracają po analizie pod kątem ich bezpieczeństwa. Emirates ponownie otworzyły swoje dedykowane stanowiska Emirates Skywards na lotnisku w Dubaju, aby obsługiwać swoich stałych klientów.

Dubaj jest otwarty: Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Przyjęcie nowych protokołów podróży lotniczych zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie. Więcej informacji na temat wymogów dot. wjazdu dla turystów znajduje się na stronie: www.emirates.com/flytoDubai.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:   www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków pod adresem:  https://www.emirates.com/english/help/travel-requirements/.

 

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...