Wielki finał Matury z wiedzy o zegarkach Logo24

Informacja Prasowa - 21.09.2020
250

Wielki finał Matury z wiedzy o zegarkach Logo24

Wielki finał Matury z wiedzy o zegarkach Logo24

W sobotę, 19 września br. swój finał miała 2. edycja Matury z wiedzy o zegarkach. W akcji zorganizowanej przez serwis Logo24.pl wspólnie z partnerem – portalem Zegarki i Pasja wzięło udział kilkudziesięciu uczestników z całej Polski, którzy w ciągu 60 minut zmierzyli się z 24 pytaniami sprawdzającymi ich znajomość zegarków. 

Matura z wiedzy o zegarkach to ciesząca się wielkim zainteresowaniem akcja skierowana do pasjonatów zegarmistrzostwa oraz mikromechaniki, którzy mają szansę zmierzyć się w niej z konkurencją, sprawdzić swoją wiedzę i w finale wygrać atrakcyjne nagrody.

Inicjatywa powstała w grudniu 2019 r., kiedy w serwisie Logo24.pl zostały opublikowane pierwsze materiały edukacyjne poświęcone zegarkom wraz z przykładowymi próbnymi arkuszami maturalnymi. Jej wielkim finałem był egzamin maturalny, który odbył się 19 września 2020 r. w budynku Agory w Warszawie (z zachowaniem restrykcyjnych zasad sanitarnych). Do udziału w nim zgłosiło się kilkudziesięciu uczestników z całej Polski. Ich zadaniem było udzielenie odpowiedzi na 24 pytania poświęcone zegarkom w ciągu 60 minut.

Podczas obrad jury „maturzyści” i goście wydarzenia mieli okazję wysłuchać wystąpienia Władysława Mellera pt. „Wszystkie dłonie strojne w Błonie” – o zegarkach z ZMP Błonie. Z kolei Maxime Gourgouillat z Omegi wprowadził słuchaczy w świat tych fascynujących zegarków, a Katarzyna Wieczorek z firmy Zibi opowiedziała o sztuce japońskiego zegarmistrzostwa, prezentując zegarki Seiko.

W finale Matury z wiedzy o zegarkach nagrodzono 35 osób, które otrzymały zegarki o łącznej wartości 50 tys. zł.

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...