„Wielka Wielkanocna” – wyjątkowe świąteczne wydanie „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 14.04.2017
128

„Wielka Wielkanocna” - wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej”

Pod hasłem „Jest wiosna, jest nadzieja” w sobotę, 15 kwietnia br. ukaże się „Wielka Wielkanocna” – specjalne świąteczne wydanie „Gazety Wyborczej”. Czytelnicy znajdą w nim wyjątkowe treści uznanych autorów podane w dwukrotnie większym formacie. Z wydaniem pojawi się również nowy „Duży Format” oraz jubileuszowy numer „Wysokich Obcasów”. 

 

Świat się zmienia, a my z nim. Każda zmiana: polityczna, społeczna, cywilizacyjna, niesie ze sobą nadzieję na lepsze – mówi Aleksandra Klich, wicenaczelna „Gazety Wyborczej”. – Pokazujemy czytelnikom, że energia, którą wyzwalają w nas odkrycia, wynalazki, zmiany polityczne, może stać się fundamentem budowania czegoś całkiem nowego i fajnego: nowego człowieka, rodziny, społeczeństwa. A wiosna to świetny moment, żeby na nowo poukładać sobie priorytety – dodaje.

W „Wielkiej Wielkanocnej” czytelnicy znajdą wywiady, m.in. Doroty Wysockiej z prof. Zbigniewem Brzezińskim, Agnieszki Kublik z aktorką Agnieszką Pilaszewską, odtwórczynią roli Beaty Szydło w „Uchu Prezesa”, Włodzimierza Kalickiego z Tomaszem Nałęczem o Józefie Piłsudskim oraz wywiad Olimpii Wolf z himalaistą Piotrem Pustelnikiem. W wydaniu Tomasz Kwaśniewski pisze o ludziach, którzy protestują przeciwko połączeniu Dobrzynia Wielkiego z Opolem, a Małgorzata I. Niemczyńska – o fenomenie Maryli Rodowicz.

Dużo tekstów w specjalnym wielkanocnym wydaniu „Gazety Wyborczej” jest poświęconych technologiom, które zmieniają naszą cywilizację i styl życia – redakcja prezentuje artykuły poświęcone oczyszczaniu umysłu i skutecznej walce z uzależnieniem od sieci, a także publikuje rozmowę ze słynnym izraelskim historykiem i myślicielem Yuvalem Noahem Hararim, którego książki są bestsellerami na całym świecie.

Redakcja „Dużego Formatu” przygotowała reportaż o ludziach, którzy przeżyli śmierć kliniczną oraz sylwetkę piosenkarki Eleni. Numer ukaże się w powiększonym formacie.

Razem z „Wielką Wielkanocną” ukaże się również jubileuszowe wydanie „Wysokich Obcasów”, które kończą właśnie 18 lat. W wydaniu pojawi się rozmowa z Aretą Szpurą, projektantką marki Local Heroes, która wykonała pelerynę dla tegorocznej „Superbohaterki Wysokich Obcasów”, listy 18-latek na 18-lecie tygodnika oraz wywiad z Audrey Wollen, artystką i teoretyczką „selfie-feminizmu”.

Na czterech stronach świątecznego wydania „Gazety Wyborczej” znajdą się również krzyżówki dla każdego.

Wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej” ukaże się w sobotę, 15 kwietnia br. w formacie 410×560 mm. Cena tego numeru to 7,99 zł.

Więcej informacji na temat wydania: http://wyborcza.pl/7,95791,21606711,wielka-wielkanocna-wyborcza.html. Spot telewizyjny promujący wydanie można zobaczyć tutaj.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w radiu (stacje Grupy Radiowej Agory, RMF FM), na nośnikach reklamy zewnętrznej (Platform Channel) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadało Blue 449.

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...