„Wielka Świąteczna” – wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 23.12.2016
108

„Podarujmy sobie spokój, w święta i nie tylko” - hasło specjalnego wydania "Gazety Wyborczej"

Pod hasłem „Podarujmy sobie spokój, w święta i nie tylko” w sobotę, 24 grudnia br. ukaże się specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” – „Wielka Świąteczna”. Znajdą się w nim wyjątkowe treści uznanych autorów, podane w dwukrotnie większym niż zazwyczaj formacie. Gazeta będzie powiększona o specjalne wydanie „Dużego Formatu” – „Wielki Format”, jak co tydzień pojawią się też „Wysokie Obcasy”.

Wywiady, reportaże i felietony, które wypełniają „Wielką Świąteczną”, układają się w opowieść o tym, jak zachować optymizm wbrew rozpaczy, w którą wpędza nas sytuacja w kraju i na świecie. Jest w niej Adam Wajrak, Michał Nogaś, Zadie Smith, biskup Ryś, Grzegorz Turnau i Dominika Kulczyk. I nasi świetni, nagradzani autorzy – mówi Aleksandra Klich, redaktorka naczelna „Magazynu Świątecznego” i zastępczyni redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”. – To bardzo energetyczna, pozytywna gazeta. Jest w niej wszystko, co najlepsze w Bożym Narodzeniu – miłość, spokój, bliskość, rodzina, ale i zaangażowanie oraz plany na przyszłość. Wszyscy potrzebujemy odrobiny nadziei, inspiracji i odważnej refleksji. I to proponujemy czytelnikom „Gazety Wyborczej” na święta – dodaje.

W „Wielkiej Świątecznej”, „Wysokich Obcasach” i „Wielkim Formacie” znajdzie się m.in. tekst autorstwa Zadie Smith o tym, jak zachować optymizm, a także tekst Adama Wajraka o tym, za czym tęskni w puszczy. Grzegorz Turnau opowie, co wiesza na lodówce, a redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik doradzi, jak ułożyć się z samym sobą. Redakcja podpowie także, jak dogadać się przy świątecznym stole w czasach, kiedy polityka wszystkich dzieli, jak zrozumieć własne dziecko oraz dlaczego warto kolędować nawet wtedy, kiedy słoń nadepnął na ucho. W wydaniu znajdzie się również największa krzyżówka w Polsce!

W specjalnym wydaniu zadebiutuje również nowy dodatek „Gazety Wyborczej” – miesięcznik „Magazyn Dom”. Od stycznia 2017 r. „Magazyn Dom” będzie ukazywał się w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej” ukaże się w sobotę, 24 grudnia br. w formacie 410×560 mm. Cena tego numeru to 7,99 zł.

Więcej informacji na temat numeru: http://wyborcza.pl/7,95791,21125154,wielka-wyborcza-swiateczne-wydanie-gazety-wyborczej.html.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Polityka”), w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, RMF FM), w internecie (Wyborcza.pl, media społecznościowe), na nośnikach reklamy zewnętrznej (CityINFOtv, Platform Channel), w kinach sieci Helios, w punktach sprzedaży prasy, a także autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Wielka Świąteczna

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...